Skútry a elektrická kola: Ideální dopravní prostředky do městského provozu!

Dostat se do cíle v dopravní špičce, byť jde o přesun v rámci několika málo kilometrů, je často velmi komplikované a zdlouhavé. Není divu, že se stále více lidí zajímá o alternativní možnosti v podobě skútrů a elektrických kol. Jde o vysoce mobilní dopravní prostředky, které nabízí maximálně úsporný provoz a další jedinečné vlastnosti, které oceníte nejen v hustém provozu. Proč byste měli pořízení jednostopého vozidla zvážit i vy?

Objevte výhody skútru a elektrického kola

Chcete se po městě pohybovat mnohem rychleji než doposud, a to navíc za zlomek nákladů za pohonné hmoty? Majitelé řidičského průkazu skupiny B mohou přesedlat na skútr. Mrštné motocykly hravě prokličkují ucpanými ulicemi a není problém je zaparkovat i ve velmi stísněných místech. Spotřeba je oproti automobilům zhruba třetinová.

 

idolofashion.cz_kentoya_cz_01
Skútr značky Kentoya Moto VIKING 125 4T

 

V případě elektrického kola ušetříte ještě více peněz. Není sice tak rychlé jako skútr, nicméně moderní modely dokáží vyvinout maximální rychlost kolem 30 km/h. Dle zákona lze navíc s elektrokolem jezdit také na vyhrazených cyklostezkách a trasách určených výhradně pro jízdní kola. Tedy za předpokladu, že je vybaveno základním příslušenstvím (světla, zvonek, odrazky).

idolofashion.cz_kentoya_cz_02

Elektrokolo značky Kentoya AEB04

Kentoya nabízí skútry a elektrokola na splátky

Přesvědčili jsme vás, ale nemáte po ruce dostatečnou částku? Nevadí, skútry a elektrická kola značky Kentoya můžete mít i na splátky (a za určitých podmínek bez navýšení). Splátkový prodej zajišťuje renomovaná úvěrová společnost Essox.

Kentoya letos slaví 21. narozeniny na českém trhu a s téměř 20 000 prodanými skútry se řadí k nejprodávanějším motocyklům. Lídr v segmentu levných skútrů dbá na neustálé zvyšování kvality a vybavuje své výrobky nejmodernějšími technologiemi. Aktuální nabídku najdete na www.kentoya.cz.

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*