Skleněné obklady na míru vás nadchnou

Použijte do vaší kuchyně místo tradičního keramického obkladu se spárami něco více designově zajímavého a modernějšího. Skleněné obklady jsou hitem a stále více lidí jim propadlo. Celistvá skleněná deska z barevného skla různého vzhledu splní svůj účel stejně dobře, ne-li lépe. Navíc místnost projasní a opticky zvětší, výborně se udržuje a vnese do interiéru nový svěží vítr.

Pevné sklo už něco vydrží

Obklady ze skel na míru jsou realizovány podle potřeby zákazníků, v libovolných barvách. Není problém vyrobit obklad o délce několika metrů bez dělení. Jedná se o sklo tvrzené, které se jen tak nepoškodí tepelnými ani mechanickými vlivy, laky jsou stálé a odolné. Sklo tak vydrží nejen jeho používání, ale také montáž. Je do něj možno vrtat otvory pro zásuvky, vypínače, závěsné tyčky nebo uchycení digestoře.

Slaďte skleněné prvky v interiéru

Ve stejném odstínu jako obklady do kuchyně nebo další skleněné obklady do interiéru lze realizovat i pracovní desky z téhož skla na kuchyňskou linku, desky na konferenční nebo jídelní stoly či prosklená kuchyňská dvířka. Sladit skleněné prvky barevně nebo opakovat zvolený motiv víckrát na různých místech vypadá moc pěkně. Na sklo lze nanést motiv na přání zákazníka. Spolehnout se můžete i na odbornou instalaci.

Přednosti obkladů z barevného skla

Skleněné obklady na míru mají mnoho výhod. Jsou krásné, odolné, skvěle se udržují v čistotě, nezanášejí se špínou a mají dlouhou životnost. Jejich svěží vzhled jen tak něco nepřekoná. Díky výroby přesně podle zadání a potřeb zákazníka budete mít prvek, který vám do domácnosti padne jako ulitý a ze kterého se budete moct těšit každý den. Barvené sklo na míru nese k vám domů luxus, který bude každý, kdo vás navštíví, obdivovat. Ať už renovujete starší bydlení nebo realizujete zcela nové, skleněné obklady v něm jistě budou mít své místo.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*