Sháníte zimní výbavu nejenom pro vaše děti? Půjčete si ji – třeba na celý rok

lyze happysport

Každý koníček dnes vyžaduje určité finanční prostředky, a zimní sporty rozhodně nejsou výjimkou. Ideálním příkladem je i lyžování a snowboarding, které s ohledem na vybavení může spolknout mnoho tisíc korun. Ne však nezbytně, jelikož jsou možnosti, jak ušetřit. Pojďme se tedy společně podívat, jaké jsou výhody půjčování lyží. A to nikoliv ve standardních půjčovnách, které jsou dnes součástí každého ski areálu, ale v půjčovnách, kde si lze výbavu půjčit dlouhodobě – třeba po dobu celé zemní sezony.

Vybavení máte doma po celý rok

Tou hlavní výhodou je to, že si vše půjčíte již na podzim, a další podzim zase vše vrátíte. Můžete již v době podzimních prázdnin vyrazit třeba do Alp. V době zimy se zase můžete věnovat výhradně tuzemským střediskům, a na jaře opět zkusit zahraničí. A to vše nikoliv na jednom modelu, jelikož v rámci sezony můžete vše měnit za jiné – s ohledem na značku, typ, ale i případnou velikost nebo styl vaší jízdy. Nejedná se navíc o levné lyže, ale naopak, půjčované jsou skutečně kvalitní lyže, se kterými budete králi svahu.

Daná možnost výměny je poté ideální s ohledem na vaše děti, u kterých je koupě skutečně špatnou investicí. Děti neustále rostou, a tak jim můžete za minimální náklady dopřát každý rok to nejlepší, a to ve správné délce lyží či snowboardů, a ve správné velikosti jejich bot.

Servis je zahrnutý v ceně

Další výhodou je i nezbytný servis, který s údržbou vašeho vybavení souvisí. I za něho ušetříte, jelikož máte v rámci vypůjčení bezplatný servis skluznice a samozřejmě také hran. Logicky samozřejmě platí i to, že již v době půjčení lyží je vše v prvotřídním stavu, a tak danou službu využijete třeba během samotné sezony.

Neztrácejte čas ani peníze

A co je další výhodou dané možnosti? Že ušetříte nejenom peníze, a to tím, že zakoupené vybavení by ztrácelo svou hodnotu. Vy ušetříte také čas, který byste museli věnovat případnému prodeji a jednání s potencionálními kupci. Takto pouze na podzim vše přinesete, a následně si odnesete opět nové, které vám až do dalšího podzimu zůstane. A to za cenu, která lehce převyšuje stokorunu měsíčně.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*