Proč si pořídit automat na vodu domů?

Automaty na vodu pravděpodobně znáte z veřejných prostor jako jsou nemocnice, banky, hotely aj. I vás možná zachránily před ukrutnou žízní a nabídly vám osvěžující vodu. Automaty na vodu v současné době zažívají boom a z veřejných prostor se dostávají stále častěji do domácností. Taháte lahve s vodou, protože se ta z kohoutku nedá pít? I vy byste měli zauvažovat nad tím, proč si domů automat na vodu pořídit a jaký model vybrat!

Klasické s napojením

Prvním typem je tzv. aquabar, který se napojuje na vodovodní systém. Tento typ automatu je vybaven aktivní filtrací na bázi uhlíku, která patří k nejefektivnějším. Filtrace dokáže z vody odstranit chlór, organické látky, nečistoty jako je písek či jíl i těžké kovy. Současně zbavuje vodu pachuti. S tímto typem automatu budete mít jistotu, že si vždy vychutnáte vodu jiskřivé chuti. Při výběru automatu si dejte pozor na jeho funkce. Je žádoucí, aby zvládl rychle připravit studenou i horkou vodu pro přípravu kávy nebo čaje.

idolofashion.cz_w-system_cz_01

Máte rádi bublinky?

Domů si můžete pořídit i sodobar. Jedná se o typ automatu, který vám dokáže připravit osvěžující sycenou vodu. Oceníte ho zejména při parných letních dnech. Dejte si ale pozor, protože lékaři varují, že příliš časté pití sycené vody může způsobit zdravotní problémy. Více se na toto téma dozvíte zde.

idolofashion.cz_w-system_cz_02

I na chatu!

Řešíte problém s nedostatkem pitné vody na vaší chatě? Nemáte zde vodu zavedenu a musíte vozit lahve s vodou, které se vám sotva vejdou do auta? Nemusíte! Váš problém snadno vyřeší automat, který má odnímatelný barel na vodu. Tento přístroj nepotřebuje ke svému chodu elektřinu. Stačí ho postavit na vybrané místo a lahodnou vodu máte neustále k dispozici. Tento typ automatu se hodí také na zahrady.

Pokud se pro pořízení si automatu rozhodnete, nemusíte se obávat žádné vysoké počáteční investice. Automaty si totiž můžete pronajmout a až po vyzkoušení se pro koupi rozhodnout. Službu nabízí například Watercooler System s.r.o.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*