Přivítejte jaro s novým šperkem! Pořiďte si tyrkysový nebo křišťálový náramek!

Jarní dny jsou jako stvořené pro změnu. Symbolizují něco nového a svěžího. Najednou je svět barevnější a plný energie. Díky šperku z přírodního kamene k sobě přivábíte vitalitu, jejich magická moc dobije vaše vyprahlé vnitřní baterky.

O síle přírodních kamenů už věděli i naši předkové, a proto jimi zdobili náušnice, náhrdelníky, prsteny i náramky. Tento trend se naštěstí udržel i v dnešní době, a proto se také vy můžete zkrášlit dokonale propracovanými klenoty.

Křišťál je králem kamenů

Dnes si můžete koupit skvosty s rubínem, malachitem, perlou i tygřím okem. Jenomže křišťál je prostě unikátní a patří k nejoblíbenějším přírodním kamenům. Není divu, je bezbarvý, někdy trochu zakalený a s vrostlicemi. Křišťál náramek se tedy hodí ke každému outfitu a dodá mu dokonalost. I když si lidé vybírají šperky většinou podle barvy a designu, měli by zohlednit i jejich léčivé vlastnosti. Jen málokdo ví, že z křišťálu vyzařuje očistná energie a negace přemění na pozitivní myšlenky. Jedná se totiž o kámen inspirace, meditace, jasnozřivosti, intuice a očisty. Dalo by se říci, že křišťál čistí auru a zbaví vás blokád v mezilidských vztazích.

S tyrkysem budete kreativní

Pokud se vám zalíbí tyrkys náramek, tak si ho pořiďte. Znamená to, že po jeho síle skutečně lačníte. Většinou si ho zamilují jedinci, kteří jsou určitým způsobem rozpolcení a potřebují získat nadhled. Nebesky modrý až modrozelený kámen je příjemný na pohled, protože symbolizuje nejen barvu nebe. Někomu připomíná mořské hlubiny, které v sobě ukrývají tajemno. Když budete nosit šperk s tyrkysem, přivábíte k sobě inspiraci, duševní rovnováhu a harmonii. Ocení ho tedy lidé vznětliví a nevyrovnaní. Odeženete s ním nízké sebevědomí a zbavíte se negativních postojů i myšlenek. Díky tomu budete v životě úspěšnější a přestanete řešit malichernosti.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*