Přírodní kosmetika dodává pokožce vše, co potřebuje

V posledních několika letech se stále více do povědomí dostává přírodní kosmetika vyráběná s důrazem na ekologické a udržitelné zásady. Odkazuje na přirozený a organický původ surovin, přičemž kosmetické přípravky neobsahují syntetické chemikálie, které mají z dlouhodobého hlediska negativní dopad na lidský organismus. V následujících řádcích vám prozradíme více informací nejen o přírodní kosmetice jako takové, ale také vám představíme jednu významnou značku.

Každá kvalitní BIO kosmetika obsahuje výhradně organické složky, takže ve složení nenajdete syntetické konzervanty, barviva, vůně a další chemické látky, které jsou pro pokožku dráždivé, mnohdy i alergizující.

Přírodní kosmetika je šetrná k pokožce

Přírodní kosmetika není tak dráždivá, a proto je vhodná i pro citlivou pokožku. Stejně tak výrobci myslí i na životní prostředí, protože výroba je ekologická a šetrná. V kosmetických přípravcích nejsou parabeny, ftaláty a sulfáty, které jsou spojovány s potenciálními zdravotními riziky.

V bio kosmetice jsou většinou rostlinné oleje, esenciální oleje, výtažky z rostlin a další látky s potenciálně výživnými a léčivými vlastnostmi. Pokožka tedy dostane takovou péči, jakou si vskutku zaslouží.

Bellabaci má kvalitní esenciální oleje

Bellabaci je značka zaměřující se na výrobu produktů pro masáže a taktéž péči o tělo. Bellabaci má ve svém produktovém portfoliu i výrobky na baňkování, které se používá v tradiční čínské medicíně. Silikonové baňky se aplikují na pokožku, a to ideálně v kombinaci s esenciálními oleji.

Zakoupit si tedy můžete silikonové baňky používající se k masáži. Baňkování jako takové podporuje průtok krve i detoxikaci. Pomáhá při celulitidě a bolestech svalů. V nabídce najdete i masážní esenciální oleje, jež se doporučují kombinovat právě s baňkami. Výrobky zakoupíte na stránce PureDistrict.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*