Prevence před problémy všedního života

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Každý z nás někdy zažil situaci, kdy se mu něco nepodařilo, něco rozbil, udělal nějaký trapas nebo nechtěně poškodil cizí nebo půjčenou věc. Aby vás tyto nehody nestály majlant, je třeba si připravit preventivní opatření. Jedním z nich je pojištění občanské odpovědnosti za škodu.

Pojištění odpovědnosti občana za škodu se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. Lze ho sjednat ve čtyřech variantách dle zvolené pojistné částky, s pojistným plněním od 3 do 10 milionů korun.

Pojistka, co se vyplatí!

Vytekla vám voda z pračky a vytopila sousedovi byt? Zabouchli jste si dveře nebo ztratili klíče?

Omylem jste shodili zboží v obchodě a rozbili drahé pití? Nebo jste někoho zranili při sportu? Nezoufejte! Pojistka od ERGO pojišťovny se rozhodně vyplatí. Má celosvětovou platnost, kdy jste chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí.

Vztahuje se na všechny členy společné domácnosti i dětí na studiích. V ceně je i odpovědnost za domácí zvířata, s výjimkou psů, koní a hospodářských zvířat. Pojistka má jednotný limit pojistného plnění na škody na zdraví, na majetku i škody finanční. A co je nejlepší, pojištění se sjednává vždy bez spoluúčasti!

Široké portfolio ochrany

Pojišťovna ERGO má v České republice již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů. Pojištění odpovědnosti sjedná jak pro občany, tak i pro zaměstnance. Jejich exkluzivitou je pak pojištění odpovědnosti přímo pro piloty. V neposlední řadě nabízí maximálně srozumitelné pojištění majetku, kde si můžete volit mezi standardním a nadstandardním balíčkem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*