Venušiny kuličky posilují svaly pánevního dna

Venušina kulička je v podstatě malé závaží, které si žena vkládá do pochvy. Venušiny kuličky pomáhají posilovat svaly pánevního dna a vagíny, zároveň zlepšují sexuální potěšení. Co se týče průměru, ten bývá různý, často však od 2 centimetrů do 3,6 centimetrů.

Venušiny kuličky se vyrábí z různých materiálů, a to hlavně z plastu a kovu. Stejně tak si můžete vybrat, jestli kulička má být pouze jedna, nebo potřebujete hned dvě.

Výhody Venušiných kuliček

Některé ženy používají Venušiny kuličky při provádění Kegelových cviků, které pomáhají posílit vagínu a svaly pánevního dna. Zpevní se tím pochva, zvýší se sexuální uspokojení a zlepší se také inkontinence. Venušiny kuličky se prodávají jako erotická pomůcka, ostatně není se čemu divit, protože slouží i k sexuální stimulaci pochvy. Vzrušení je intenzivnější.

Jak se Venušiny kuličky používají?

V první řadě potřebujete nejen kuličky jako takové, ale ještě lubrikační gel, jenž usnadňuje zavádění a vyjímání kuliček z pochvy. Většinou má tato sexuální pomůcka i provázek, aby bylo vytažení jednodušší a bezpečnější. Před zavedením by měly být Venušiny kuličky dokonale čisté, jinak byste si zadělali na nějakou nepříjemnou infekci.

Zpočátku používejte kuličky jen krátce, třeba pět minut denně. Postupně však intervaly prodlužujte podle toho, jak si tělo řekne.

Jestliže chcete kuličky používat při provádění Kegelových cviků, dávejte si pozor. Seznamte se nejprve s Kegelovými cviky bez kuliček, protože tím předejdete výronům a dalším zraněním, která mohou být způsobená nadměrnou námahou.

  1. Lehněte si na záda, dejte na kuličky lubrikační gel a vložte je do pochvy.
  2. V pochvě se snažte kuličky udržet svaly pánevního dna.
  3. Stáhněte svaly na 5 sekund, a pak je povolte.
  4. Cviky opakujte pětkrát, poté si dejte chvíli pauzu a sérii opakujte. Ideální jsou tři série denně.

Chcete si pořídit Venušiny kuličky? Obraťte se na sexshop Sexio.cz, což je nejdiskrétnější e-shop v ČR.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*