Prestižní golfové vybavení z vás udělá krále greenu

Golf je nádherný a precizní sport určený lidem, kteří ho vnímají jako skvělou aktivitu, relax a příjemné rozptýlení se zápalem pro hru. Na golfu je nejlepší skutečnost, že ho nehraje každý, ale lidé, kteří znají své hodnoty a rádi se věnují této elegantní činnosti. Golf je také založen na prestiži, jelikož byl odjakživa provozován především smetánkou. Pokud jste si doposud nepřipadali na greenu dostatečně na úrovni, tak toho lze dosáhnout s profesionálním vybavením. Nejedná se o žádný obyčejný model golfového setu, ale o nejmodernější model golfového vybavení.

golf

Golfový set Geum Decolt nemá nic společného s dámským výstřihem, jde o nejnovější golfový bag, který v sobě ukrývá praktické i designové řešení, kterým běžná výbava golfistů nedisponuje. Celý set je vytvořený tak, aby již na první pohled upoutal pozornost ostatních hráčů. Hole jsou stylově rozmístěny do vějířovitého tvaru a to směrem dolů. Stejně tak i míčky a těžké hole jsou dostupné velmi snadno, ergonomické řešení se zde nabízí ze všech úhlů a tak má hráč k dispozici veškeré vybavení okamžitě na dosah ruky.

Toto golfové vybavení lze přenášet dvěma způsoby a to jako brašnu, k tomu slouží popruh, který lze snadno připnout a golfový bag přenášet. Je velmi lehký a při takovémto přenášení nepůsobí nijak nepříjemně. Dále lze připevnit leká, ale masivní kolečka, která jsou jako stvoření pro pohyb na greenu. S výbavou pak lze popojíždět po greenu bez sebemenší námahy a to díky uchycení, které si lze upravit pro snadné držení. Golfový set Geum Decolt nabízí golf shop, který ho nabízí hned v několika barevných provedeních. Celá výbava byla navržena tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších golfistů a zároveň, aby se její majitel stal obdivovaným terčem na greenu. Již vaše golfová výbava z vás může učinit opravdového profesionála.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*