Překvapte své blízké zimní dovolenou ve Slovinsku

Když se řekne zimní dovolená v Alpách, všichni si okamžitě představí lyžařská střediska v Rakousku nebo v Itálii. Víte však o tom, že lyžařské podmínky na srovnatelné úrovni naleznete též ve slovinských Alpách?

Proč lyžování Slovinsko?

V prvé řadě vás v Julských Alpách nadchnou snadno dostupné a perfektně udržované sjezdovky. Slovinsko – lyžování neznamená, že si budete muset sáhnout hluboko do kapsy. Překvapí vás velmi příznivé ceny, které téměř odpovídají cenám našim. Děti mladší šesti let mají dokonce lyžování zdarma. Slovinsko 2019 lyžování je na vysoké úrovni, neboť odsud pochází soutěž v Kranjske Goře, již organizuje FIS.

Navštivte hotel Kranjska Gora

Lyžování – Slovinsko je úzce spjato s pohořím Pohorje a Rogle. Kranjska Gora hotel je situován v centru dění, v dosahu města i sjezdovek. Lyžařské centrum Kransjka Gora totiž patří mezi nejoblíbenější turistické destinace. V létě se dosyta nabažíte hustou sítí turistických tratí, v zimě si užijete lyžování ve Slovinsku.

2019 lyžování Slovinsko se nese v duchu 20 km sjezdovek

Tyto sjezdovky se nachází v nadmořské výšce až 785 – 1215 m. Na své si přijdou začínající lyžaři i profesionálové. Jsou zde svahy všech obtížností, na něž vás vyveze sedačková lanovka. Začátečníci se zaučí v lyžařské a snowboardingové škole, lyžařští nadšenci nevynechají noční lyžování. Čím zabavíte nelyžaře? Pro ně je tady k dispozici bobová, nebo přírodní bruslařská dráha na jezeře Jasna.

Vyrazte do města

Horská vesnička Granjska Gora nabízí plnohodnotné vyžití. Nechybí zde banka, pošta, restaurace s výbornou domácí kuchyní, obchody, noční kluby a kasina. Po náročném dni si můžete odpočinout v bazénovém komplexu, dopřejte si saunu. Pokud i přesto máte dostatek energie, běžte si zapinkat do místní tenisové haly.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*