Party stan je vhodný nejen na zahradu

Udělat si na zahrádce venkovní posezení není zase tak složité ani drahé, jak si mnoho lidí myslí. Víceméně stačí udělat jednoduchou podlahu, sehnat někde dostatečně odolný nábytek a všechno pak hodit pod jednu střechu.

Cenově dostupné zastřešení

Střecha může mít celou řadu forem. Kdo má peněz na rozdávání, ten se se bude nejspíše poohlížet po pergolách, případně dokonce altánech.

Tyto konstrukce na zahradu rozhodně patří, nicméně jsou cenově docela náročné. V dobách, kdy většina české populace musí obracet každou korunu, se jedná o skutečně velkou investici.

Naštěstí existují kvalitativně podobné, avšak daleko levnější alternativy. Jednou z těch nejlepších možností je party stan.

Snadno se montují

Zastřešení tohoto typu má mnohem více výhod než jen příjemnou cenu. Jednou z nich je také nízká hmotnost. Proto může takovýto stan postavit i jediná osoba. Nikde není potřeba nic přidržovat ani podpírat. Samozřejmě, že je lepší, když se do budování pustí více lidí. Alespoň bude práce rychleji dokončená.

Už na první pohled je jasné, že party stany nejsou tak robustní a pevné jako tradiční zahradní konstrukce typu pergola. Nejedná se však ani o nic vyloženě křehkého. Dobře postavený a ukotvený stan dokáže vydržet stát na místě i při větru o rychlosti 40 km/hod.

Více možností využití

Party stan není vhodný pouze pro zakrytí laviček či grilu, ale dá se z něj celkem bez potíží vykouzlit například reklamní stánek nebo prodejní stánek. Je to vlastně vcelku logické. Takovéto stánky jsou obvykle pouze krátkodobou záležitostí a je potřeba je často stěhovat z jednoho místa na jiné.

Party stany jsou poměrně skladné a jak již bylo řečeno výše, moc neváží. Dají se tedy snadno převážet i přenášet. Nejlehčí jsou stany z hliníkových profilů. Ty se rovněž mohou pyšnit i vysokou odolností proti vodě.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*