K nové práci pomůže zdarma Žirafa.cz

Nejste spokojeni ve stávajícím zaměstnání? Už vás nebaví plnit rozmary přísného šéfa? Marně hledáte práci? Myslíte si, že máte navíc, ale nevíte, kde najít odpovídající pracovní pozici? Přestaňte se trápit a spolehněte se na pomoc od Žirafa.cz. Získáte partnera, který vám v hledání práce pomůže!

Proč se s Žirafa.cz spojit?

Žirafa.cz je nová, dynamicky se rozvíjející personální agentura, která pomáhá zdarma najít pracovní uplatnění všem, kdo o pomoc požádají. Personální agentura zaměstnává odborníky s bohatými zkušenosti na trhu práce a má kontakty na top zaměstnavatele, které využívá ve prospěch každého klienta. Důvodů, proč se spojit s Žirafa.cz je hned několik:

  • agentura pro vás vytipuje odpovídající volná pracovní místa
  • nemusíte se o nic starat a trápit se hledáním volných míst
  • nemusíte sami oslovovat potencionálního zaměstnavatele
  • personální agentura vám pomůže i s přípravou na pohovor
  • vyjedná pro vás ty nejlepší pracovní podmínky

Díky tomu rychle získáte nové zaměstnání, které bude odpovídat vašim představám.

Snažte se být lepší!

Pokud chcete mít lépe placenou práci, musíte na sobě začít pracovat. Zaměstnavatele zajímají zkušenosti a dovednosti. Šanci na zisk lépe placeného zaměstnání zvyšuje například praxe v oboru, odborné dovednosti či znalost cizího jazyka. Nepodceňujte ani váš vzhled. Pokud přijdete na pohovor v nevhodném oblečení, snižujete tím jen sami sebe!

Jak se zapojit?

Aby odborníci z Žirafa.cz začali pracovat ve váš prospěch, stačí udělat jediné. Přímo na stránkách agentury vyplňte kontaktní formulář a životopis. Základní údaje lze načíst i ze sociální sítě facebook.com. Tým Žirafa.cz funguje již na 16 pobočkách napříč celou Českou republikou. Spojte se s nimi, bude to začátek vaší cesty za lepším pracovním uplatněním a spokojenějším životem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*