Neztrácejte svou atraktivitu ani při sportu

Ženy dbají o svůj vzhled za každé situace a sport není výjimkou. Málokterá z nás by chtěla být při sportování neupravená, v neforemném oblečení, nebo dokonce zapáchající potem. Vždyť na krásnou ženu v přiléhavém oblečení, přiměřeně nalíčenou a hlavně příjemně vonící je radost se podívat.

Skvěle vyladěný outfit

Volba správného oblečení, v němž se budete cítit pohodlně, je základ. Rozhodně to však nebudou obnošené tepláky a vytahaná trička. Upřednostňujte oblečení funkční, které pohotově odvádí pot, protože je vyrobeno z vysoce savého materiálu. Už žádné mokré fleky v podpaží!

Móda a sport jdou ruku v ruce, proto i sportovní oblečení podléhá nejnovějším módním trendům. Už odzvonilo nudným nevýrazným outfitům. In budete ve výrazných barvách a zajímavém střihu, který lehce provokuje. Staňte se hvězdou v posilovně, na běžecké trati nebo při nejrůznějších kardiocvičeních. Vsaďte se, že díky efektně zkombinovanému oblečení, jemuž nechybí vtip a nápad, se brzy stanete inspirací pro všechny okolo.

Sportovní líčení

Myslíte si, že nalíčit se před sportovní aktivitou je nesmysl? Řasenka se rozteče a make-up vám způsobí nevzhledné skvrny? Ale jděte. V současné době jsou na trhu k dostání nejrůznější dekorativní a kosmetické přípravky přímo vyvinuté pro použití v extrémních podmínkách, jako je horko vyvolávající pocení.

Před sportem se určitě nebudete líčit tak, jako před návštěvou divadla. Stačí přirozený look, ke kterému vám dopomohou lesk na rty, tlumené očí stíny, pleťový tónovací krém a voděodolná tužka na oči společně s řasenkou. Voděodolnost zabraňuje rozmazání očí při nadměrném pocení, ale i v dešti nebo během plavecké aktivity.

Nakonec použijete antiperspirant, upravíte vlasy a můžete vyrazit za vaším oblíbeným sportem. A budete stále krásná!