Nespavost, stres a deprese

Nepříjemné psychické stavy mají vždy svůj původ, ale ne vždy je snadné s nimi bojovat. Pokud trpíte nespavostí, stresem, nebo dokonce depresemi, tak mají tyto stavy velmi nepříznivý vliv na vaše zdraví, je proto na místě začít řešit tento problém včas a to zdravou léčbou, která vás vašich problémů zbaví.

Pokud vám někdy vrtalo hlavou, proč se vám mění tak často nálady, tak se o to starají především neurohormony a to konkrétně Serotonin. Když se cítíte ve skvělé náladě a užíváte si příjemný pocit štěstí, tak váš mozek produkuje dostatek Serotoninu, který vám tento pocit udrží. Serotonin však nevzniká jen tak a když v těle není dostatek stavebních látek pro jeho vytváření, tak se to projeví i na náladě. Následně stačí jen drobné podněty nebo problémy a vy budete rázem vše prožívat mnohem hůře. Obzvláště když dojde na stres, deprese a podrážděnost, tak by vám mělo dojít, že tento stav není normální. O dostatečnou tvorbu Serotoninu se stará esenciální aminokyselina L-tryptofan, ta je jeho jedinou stavební látkou. V běžné stravě se ho vyskytuje jen nepatrné množství a pokud procházíte krizovým obdobím, tak je doporučené ho užívat uměle a to nejlépe v přírodních tabletách, které L-tryptofan obsahují.

Nepříjemná nespavost

Nedostatek L-tryptofanu pocítíte i tak, že se vám dostaví nespavost, která vás ještě více vysiluje. Pro její léčbu se na trhu objevil přípravek Tryptosen. Nejedná se o žádné antidepresivum, ani žádný nebezpečný chemický lék, ale o přírodní doplněk stravy, který má za cíl tělu dodat potřebnou výživu, aby si mohlo vytvořit hormony pro odbourání stresu, navození příjemného pocitu a pro klidný spánek. Léčba nespavosti se následně projeví mnohem rychlejším a poklidnějším usnutím a to již při krátkodobém užívání.

Tablety obsahují vyvážené množství L-tryptofanu a Kozlíku lékařského, tyto dvě složky účinně vyléčily již mnoho lidí. Nejedná se o doplněk vhodný pro děti a kojící ženy, ale pokud procházíte krizovým období, tak se s Tryptosenem nedostanete do situace, kdy by vaše tělo postrádalo dostatek hormonů pro to, abyste se mohli cítit spokojeně a mohli v klidu usnout. Pro udržení dobrého spánku následně stačí jediná tableta před spaním a každý další den se budete cítit čerství a plní energie díky mnohem kvalitnějšímu spánku, jaký vám tento doplněk stravy přinese.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*