Jak muži vnímají snubní prsteny?

By: Pete

Stalo se některé z vás, že muž odložil snubní prstýnek pár dnů po svatbě? Nezoufejte, protože to nemusí vůbec znamenat, že se za vás stydí nebo lituje, že si vás vzal. Důvodů je hned několik, tím nejčastějším je, že k němu prostě prsten nesedí.

Mnoho mužům přijde divné nosit jakýkoliv prsten, ať už je to bohužel i prsten snubní. Raději ho odloží a spokojí se s tím, že vás má vedle sebe.

Praktičnost versus pohodlí

By: Pete

Pokud jste si jista tím, že váš muž nenosí prsten kvůli tomu, že ho tlačí nebo s ním není spokojen, už s tím nic moc nenaděláte. Je lepší tomu preventivně předejít a snubní prsteny si vybírat přesně na míru. Existují speciální výrobci zlata a stříbra. Prsten na míru pro ně není problém, dokonce ani návrh nebo restaurování šperku. Zkrátka a jasně, dnes jsou možnosti úplně někde jinde. Je rozdíl, jak k tomu muž přistoupí, ale nenošení prstýnku už vám mohlo být jasné i předem, když vám říkal, že ho bude nosit jen příležitostně. Jenže z „příležitostně“, se teď stává vůbec a vy jste nešťastná, protože si myslíte, že jeho city k vám ochladly. To, že nechá prstýnek na umyvadle a nevezme si ho, je zkrátka i jeho zapomnětlivostí. Pokud si chce pořádně umýt ruce, zřejmě tak učiní i na místě prstenu, takže ho sundá a nechá ho tam, kde ho odložil. Vy ho poté uháníte, kam prsten dal a vrtíte přitom hlavou, jak to vůbec mohl udělat.

Výběr prstenů jste nepodcenili, ale při práci mu vadí

Dalším důvodem je fakt, že váš muž vykonává povolání, kde je mu prsten opravdu překážkou. Tím je tedy na mysli, že se živí rukama. Ve většině případů to opravdu není výmluva, protože nehod je dnes už spoustu. Mnoho mužů tak prsten do práce nosí a stejně ho musí při nějaké činnosti sundat. Je tedy lepší, nechat ho doma v zásuvce nočního stolku, než aby ho někde ztratil, nemyslíte?

Zdravotní indikace – má alergii

I to je důvod k pozastavení se. Uvažte nákup prstenu podle toho, na co víte, že nemá alergii. Pokud je někdo alergický na zlato nebo stříbro, lze to vyřešit chirurgickou ocelí. Zdravotní zvážení je rovněž v případě bolesti kloubů a otoků.

Citliví muži s úzkostí ze ztráty prstenu

Někdo to opravdu schválně nedělá a raději prsten nechá v zásuvce z materiálního důvodu. Prsten byl příliš drahý na to, aby ho někde ztratil. Také citově by ho ztráta moc bolela. Jenže my ženy jsme toho názoru, že když je správná velikost prstenu, obavy by mít neměl. Podezíravost vás ovšem stejně sžírá, protože si myslíte, že vás už nemiluje. Jsou ženy, které se s tím smíří hned, jiným to trvá dost dlouho a také si do svého muže čas od času rýpnou i na veřejnosti. Pokud chcete spokojený vztah, ujasněte si hned na začátku, jestli je to pro vás tak moc důležité a ohrožující i tím, že byste se s partnerem v budoucnosti rozešla.

Bohužel se najde i malý zlomek mužů, který toto všechno vyvrátí. Rádi totiž zavítají do víru velkoměsta a flirtují tak se ženami a tvrdí jim, že ženatí nejsou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*