Módní trendy – víme, co se bude nosit na jaře

Nový rok nám již neúprosně běží, a i když to za okny zrovna nevypadá, za chvíli nás polechtají jarní paprsky. Udělali jsme si menší průzkum a zjistili pro vás, co by začátkem tohoto roku rozhodně ve vašem šatníku nemělo chybět. Rok 2017 vítá ležérní sportovní módu. Inspiraci jsme načerpali na e-shopu Ringit.cz.

Květinový vzor

Květinový vzor je na začátek roku jako dělaný. Značka adidas Originals moc dobře ví, co se nosí, a proto představila svoji květinovou kolekci Farm a Floral. Je plná zářivých barev a nejrůznějších kvítků. Představí se vám pod značkou adidas pouze sport? Adidas je módní ikona, ve kterých zazáříte prostě kdekoliv.

Obujte se do něžné růžové

Proletí vám hlavou, že už jste snad z nošení růžové „vyrostli“? Kdepak! Růžové tenisky krásně doladí celkový outfit, tenisky dodají mu nádech něžnosti a ženskosti. Růžová má tolik odstínů, že si zajisté ten „Váš“ odstín najdete. S růžovou koketuje i velmi trendy meruňková, která bude hitem letošního léta. Tak se na to připravte!

Stylová a praktická taška

Mít super módní tašku, která je přitom opravdu šikovná je prostě nutnost. Na Ringit.cz se každá „shopaholička“ a s úchylkou na kabelky vyžije. Světové značky se tento rok v trendy taškách opravdu předhání, co myslíte?

Tak co na náš výběr říkáte? Běžte to také omrknout na e-shop Ringit.cz, kde je opravdu široký výběr světových značek a jejich nejnovějších kolekcí. Věříme, že zde peněženku trošku provětráte a vás šatník si stylově doplníte. Na Ringit.cz mají navíc dopravu zdarma!