Malované tenisky na jaro

Buďte originální a pořiďte si na jaro tenisky, které každého osloví netradičním designem. Komiksové provedení tenisek vás zaručeně pobaví a nejen vás, ale i všechny kolemjdoucí. Chcete mít na noze unikát? Těchto motivů je nespočet a jejich autoři jsou stále plní fantazie!

Boty jsou inspirované vším, co nás obklopuje – přírodou, hudbou, cestováním, knížkami i animovanými seriály. S jejich výběrem to bude i díky tomu možná těžší. Nebudete vědět, jaké si pořídit dříve.

DIY tenisky nebo kupované?

sneakers-791381_960_720Šikovné ručičky si zvládnou botky vyrobit i samy, stačí bílé tenisky, k nim barva na textil a fixky. Stále je však otázkou, jak si troufáte. Ne všichni jsme tak manuálně zruční, proto si dnes povíme spíše o té jednodušší variantě, kterou je koupě již vyhotovených botek.

Značkové tenisky, jak je neznáte

Kdo se pohybuje po větších městech, jistě na pár obchodů s ručně malovaným pokladem natrefí. Kdo ne, má ještě šanci ukořistit botky na internetu.

Ruční malba tenisek zcela změní jejich profil. Klasické tenisky se promění k nepoznání, i když značku poznáte podle specifických vlastností boty. Motivy dokážou zkrátka a jasně zázraky. Každý pár bot nese punc jedinečnosti a vy tak máte šanci zazářit. I pomalované balerínky vypadají moc dobře.

Mimo tenisek se začínají objevovat také malované lodičky. Těm je také těžké odolat, zvláště poté, když se teď nosí i ke kalhotám. Kdo se touží vymanit z davu, tak s tímto sortimentem zboží to bude hračka. Dnešní doba přeje připraveným!

Pokud vám přece jen schází odvaha, můžete si nechat namalovat střízlivější motivy. Co třeba pruhy alias navy styl nebo puntíky v retru? Volba je na vás..kombinovat se dají s čímkoliv, třeba s blejzrem, sáčkem, overalem, tunikou i šortky. Džínová bunda je stále žhavým kandidátem k teniskové módě. Příjemně zpestříte outfit a vaše džínová bunda ještě najde uplatnění.