Metropolitní bydlení v zeleni? Luxusní projekt Malešický háj nabízí poslední jednotky!

Výsady velkoměsta a zeleň za zády? To není sen, bydlet ve vlastním v blízkosti přírody se nabízí i přímo v Praze. Za rezidenčním projektem Malešický háj stojí společnost Metrostav Development a z celkového počtu 107 bytů zbývá už pouze několik málo k prodeji. A není divu, luxusní bydlení láká na výtečnou lokalitu i nadstandardní vybavení všech bytových jednotek od garsonek po penthousy. Noví majitelé nadto budou bydlet už v roce 2023!

Pět bytových domů se 107 byty

Žádný betonový monolit ani výšková budova se stovkami jednotek a tisíci obyvateli, přesně to si předsevzala developerská společnost při plánování nového bytového projektu. Byty v pražských Malešicích se nacházejí v pěti domech o maximálně pěti podlažích. Celkový počet jednotek je pouze 107, přičemž se jedná o malometrážní garsonky, ale také byty od 2+kk po penthousy 5+kk se 139 metry čtverečními bytové plochy a rozlehlou terasou. Ostatní byty mají balkon nebo předzahrádku, na které mohou noví obyvatelé trávit čas s rodinou nebo přáteli.

Exkluzivní vybavení pro náročné

Domy jsou navrženy v minimalistickém duchu s maximálním přísunem denního světla při zachování soukromí. K tomu byty na Praze 10 nabízí luxusní vybavení nejvyšších standardů. Okna jsou s trojskly a předokenními žaluziemi pro dokonalou světelnou izolaci. Obytné pokoje se blýsknou podlahou v provedení dřevěná dýha, přičemž si lze vybrat z pěti prémiových dekorů. Obdobně si lze vybrat z pěti barev dlažby nebo obkladů značky SINTESI. Koupelnová keramika je značky Villeroy & Boch a baterie značky GROHE. Interiérové i vstupní dveře jsou z dílny LIGNIS.

Lukrativní lokalita pražských Malešic

Tím však výhody rezidenčního projektu nekončí. Oblast Malešic je skvěle dostupná autem i městskou hromadnou dopravou. V okolí je veškerá sociální a občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou obchody, lékař i lékárna. K tomu je ale vždycky blízko do místního lesa, kde lze aktivně trávit volný čas a sportovat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*