Investice do kvalitní softshellové bundy a vesty se vyplatí

0705k_blackMateriál zvaný softshell, který je dnes světoznámý a oblíbený po outdoorové aktivity, vzniknul před více než 15 lety. Neustále se zdokonaluje a inovuje, základ ale zůstává stejný. V čem spočívají kvality softshellu a jak jej lze využít?

Vsaďte na funkční oblečení značky Lambeste

Softshellová bunda nebo vesta nejsou na trhu žádnou převratnou novinkou, obliba tohoto oblečení neustále roste a snad každý má „softshellku“ ve svém šatníku. Pokud chcete vsadit na kvalitu a pořídit si opravdu odolný kousek s dlouhou životností, vsaďte na značku Lambeste. Softshellová vesta dámská nebo pánská, stejně jako softshellová bunda pánská a dámská od této značky vám vydrží mnoho let a budou spolehlivě sloužit. Navíc jsou velmi slušivé, mají dobře padnoucí střihy a pěkné barvy. Značka vyrábí i mikina, trička kalhoty a další funkční oblečení.

Bunda pro léto i zimu

V čem je typický materiál softshellových bund a vest? Softshell se liší od ostatních materiálů tím, že dokáže zastoupit několik kousků oblečení zároveň. Je to díky tomu, že se skládá ze třech vrstev. Nepropustí, vodu, neprofoukne a zahřeje. Nebude vám v něm ani zima, ani přílišné horko. K sehnání je softshellová bunda dámská i pánská v provedení teplejším i lehčím. Proto můžete „softshellku“ nosit jak v létě, tak i v mírnější zimě.

Vrstvy softshellových kousků

Softshell se skládá z prodyšné nepromokavé horní vrstvy, které neprofoukne, uprostřed je TPU membrána a z vnitřní strany fleecová podšívka. Výhodou je přítomnost kapuce, zvýšeného límce a prodlouženého límce. Dobrá je i impregnace, velké množství kapes a nastavitelné lemy rukávů. S takovou bundou vás už nepřekvapí dočista nic.

Praktická softshellová vesta nejen na sport

Rádo byste odlehčenou verzi a volné ruce? Pak pro vás bude ideální softshellová vesta pánská a dámská. Softshellová vesta se hodí pro běh, cyklistiku, jízdu na in-linech, výlety a procházky. Zkrátka pro mnoho outdoorových aktivit, sportů i pro volný čas. Těšit se můžete i z propracovaného designu. Uvidíte, že si už nebudete umět život bez takové vesty představit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*