Kde si bezpečně a výhodně půjčit bez příjmu a registru?

Jak vyřešit drobné finanční potíže jako je nečekaný doplatek za energie nebo oprava auta? Ať už vás potkalo cokoliv, nemusíte se s prosíkem obracet na známé a žádat je o finanční injekci. V současné době nepředstavuje žádný problém vyřízení rychlé a transparentní půjčky, díky které zapeklitou situaci okamžitě vyřešíte. Otázkou je, jak si počít v případě negativního záznamu v registru dlužníků. A co když navíc nejste schopni doložit výši příjmů? Pak buďte při výběru půjčky ostražití a nenechte se nalákat do pasti úvěrového predátora. Obraťte se na zavedenou nebankovní společnost, která vám nabídne atraktivní podmínky. Potřebujete konkrétní tip?

Kladivem na nedostatek menší částky může být některá z mikropůjček. Existuje však schůdnější řešení, které přivítá každý, komu nevyhovuje velmi krátká doba splatnosti. Nabízí ho společnost I.B.G. Money Czech s.r.o. pod obchodním názvem AB Půjčky.

Proč jsou AB Půjčky lepší než běžné půjčky před výplatou?

Půjčka bez doložení příjmu splňuje všechna důležitá kritéria. Nebudete muset nikam na pobočku a vše vyřídíte za pár minut online. Navíc budete mít jistotu, že si peníze půjčujete od skutečného poskytovatele a nikoliv od někoho, kdo za provizi zajišťuje půjčky od jiných společností. I.B.G. Money Czech je registrovaná u Finančního arbitra a poskytuje naprosto transparentní půjčky s výhodnými parametry. Ostatně posuďte sami…

Sami si zvolíte výši půjčky od 5 000 do 25 000 Kč a dobu splácení od 20 dní do 2 let. Budete-li potřebovat, rozložíte si splátky tak, aby příliš nezatížili váš domácí rozpočet. Nejde tedy o typickou půjčku před výplatou s mnohem kratší splatností, ale mnohem variabilnější produkt.

A co je nejlepší? O půjčku mohou zažádat i klienti se záznamem v registru a lidé bez doložitelného příjmu. Mimo to se obejdete i bez spolužadatele a nebudete muset ručit majetkem. Další informace a přesné podmínky najdete na www.pujcka-bez.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*