Jak využít alkohol jako afrodiziakum?

Potřebujete vnést do vašeho vztahu nový impuls? Chcete pro svého miláčka přichystat překvapení v podobě nezapomenutelné noci? Nemusíte za tím hledat žádné složitosti, stačí trocha příprav a použití správných pomocníků, mezi které určitě patří právě afrodiziaka. Za afrodiziakální jsou označovány látky, které povzbuzují sexuální vzrušení a touhu. Nejdostupnějším je právě alkohol, ale pozor – dokáže být pomocníkem i zrádcem. Proto vám poradíme, jak ho správně využít tak, aby byl večer dokonalý.

Nepřehánějte to s množstvím, vsaďte na chuť

I sexuologové doporučují alkohol používat jako afrodiziakum, ale současně varují, že je extrémně důležité, pohlídat si tzv. hladinku. Toho se musíte řídit i vy. Je nutné, abyste dokázala poznat, kdy vás alkohol příjemně ovlivňuje a dovoluje vám se odvázat, od chvíle, kdy už nad vámi převzal moc a udělal z vás zcela jinou osobu. Mezi těmito stavy je velmi tenká hranice, proto si pamatujte, že při používání alkoholu jako afrodiziaka je vhodnější vsadit na lahodnou chuť v přiměřeném množství.

Ideálním afrodiziakem pro vás oba se může stát víno. Je vhodnější víno červené, které má plnější chuť a samozřejmě i sexy barvu. Naším tipem je speciální bulharské víno Medvědí krev. Nabízí výraznou chuť v kombinaci se svěží vůní divoké třešně a lesních ostružin. I jedna sklenička dokáže zlepšit vaši náladu. Najdete ho v nabídce na www.pemap.cz.

Jak dále?

Nezapomínejte na to, že ani to nejlepší víno samo o sobě nic nedokáže. Je třeba připravit tu pravou atmosféru. Určitě nesmí chybět tlumené světlo a příjemná hudba. Chcete ho opravdu potěšit? Pokud mu připravíte erotickou masáž vonným olejem (na trhu jsou i speciální afrodiziakální oleje), bude z toho úplně „paf“. Nezapomínejte ani na dobré jídlo. K červenému vínu se perfektně hodí sýry výrazné chuti, oříšky a třeba i kanapky s lososem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*