Jak si prodloužením vlasů poradili v salonu MagDALena

pic-prodluzovani-vlasu-196x300Prodloužení vlasů je kadeřnická metoda, díky které si může splnit sen o dlouhých vlasech kdokoliv. Velmi ale záleží na tom, jakým způsobem je prodloužení provedeno. Pokud uvažujete o tom, že se změníte a své okolí okouzlíte bohatou hřívou, musíte pečlivě vybírat. My jsme se rozhodli vyzkoušet renomovaný salon MagDALena.

Zkušenosti si přivezli z Londýna

Prodlužování vlasů je poměrně složité, a proto vyžaduje um a šikovné ruce kadeřnice. Bohužel se najdou i takové salony, kde prodlužování vlasů dopadá katastrofálně. To naštěstí případ salonu MagDALena není. Místní kadeřnice absolvovaly prestižní kurz prodlužování vlasů přírodních i umělých v Londýně, což je i pro vás zárukou, že se zde dočkáte profesionální práce a budete odcházet s nádhernou dlouhou hřívou.

V salonu prodlužují vlasy 2 metodami:

  1. Prodlužování vlasů pomocí uchycení pramenů voskem

Při první z nich se používají pramínky přírodních nebo umělých vlasů, které se pomocí zahřívacího přístroje a kosmetického vosku aplikují na vaše vlasy. Tato metoda je velmi efektní – vlasy získají objem a ideální délku. Mírnou nevýhodou je časová náročnost. V salonu MagDALena je ale příjemné prostředí a kadeřnice si rády povídají. Čas při prodlužování vlasů si díky tomu užijete. Obrovskou výhodou je, že takto prodloužené vlasy vydrží v perfektním stavu až 4 měsíce. Po této době je třeba salon opět navštívit.

  1. Prodlužování vlasů metodou podobnou melírování

Salon MagDALena nabízí i prodlužování vlasů způsobem, který se podobá melírování. Tuto metodu jsme vyzkoušeli: Stačí si vybrat pramínky vlasů, a to i ve výrazných barvách. Ty se připevní k vlasům a je hotovo. Pramínky je možné kdykoliv sundat. My jsme byli maximálně spokojeni. Salon MagDALena proto vřele doporučujeme.

Pokud chcete dlouhé vlasy, neváhejte. Salon MagDALena má pobočky v Praze a v Luhačovicích. Více informací na www.salonmagdalena.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*