Jak mi pomohla korejská pleťová maska

Ne každá holčina věří reklamním tahákům na krásnou a hladkou pleť za použití určitých pleťových vodiček a krémů. Ani já jsem se nenechala zlákat masivními reklamními kampaněmi a stále jsem si většinou kupovala to, na co jsem právě narazila v obchodě. Již od puberty mám problémy s pletí, takže se všemožně snažím bojovat s příznaky akné a provádět pravidelné čištění pórů. Pro holky je to hodně velký problém, protože musíme trávit u zrcadla několik hodin, abychom mohli vyjít ven a nikdo se nás náhodou neleknul. Jednoho dne se u mne zastavila kamarádka a donesla mi vzorek něčeho, co se jmenovalo korejská maska.

Už obal trošku jevil rozpaky, protože jsem vždy byla zvyklá na ten barevně líbivější, ale černý obal s korejským písmem, no opravdu jsem měla obavy. Jediné pozitivum bylo to, že kamarádka z této masky byla nadšená a jak jsem si prohlížela její pleť, měla k tomu důvod. Po všech dřívějších neúspěšných pokusech jsem se rovněž odhodlala podstoupit riziko. Raději jsem se jí ani neptala, kde vzorek dostala, ale spíše jsem doufala, že účinek bude stejně úspěšný, jako u ní.

Podle návodu jsem obsah sáčku nanesla na pleť a nechala působit 15 až 20 minut. Černý obličej vypadal opravdu zajímavě, jenže já už chtěla vidět, co se mi stane s obličejem po uplynutí doby. A jak sami víte, když očima tlačíte čas, většinou vám přijde, že vůbec neutíká.

Dvacet minut je pryč, jde se na sloupávání.

Wau! Po sloupnutí je můj obličej pružnější a doslova zbavený všech těch nečistot, se kterými jsem léta bojovala. Je to jasně vidět na sloupnutéí masce. Černé tečky jsou pryč! Hurá! Hlava mi to nebere, ale složení sáčku mi dokázalo neuvěřitelně pomoc. Jestli teda existuje nějaká pleťová maska, u které jsem si jistá účinkem, pak je to právě tato. Maska Pilaten na obličej obsahuje například aktivní bambusové uhlí, extrakt z rozmarýnu, měsíčku lékařského nebo citrusové kůry. Zřejmě tyto a další složky se postaraly o to, že na černou korejskou masku nedám dopustit a určitě stojí za to jí vyzkoušet.

Kde ji objednat? Ja ji mám z eshopu korejskamaska.cz. Byla jsem spokojena, rychlá doba dodání a za 239 Kč jsem dostala 12 pleťových masek. Což je méně než 20 Kč zajednu masku!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*