Jak funguje bezešvé spodní prádlo?

Už jste objevili kouzlo a výhody spodního prádla beze švů? Žádné oděrky a vlhkost, maximálně komfortní pohyb, vzdušnost a neviditelnost bezešvého spodního prádla to klasické v mnoha směrech předčí.

Stále podléháte mýtu, že nejlepší spodní prádlo je z bavlny? V dnešní době to již není pravda. Na bavlnu se objevují i alergie. Při jejím pěstování se používá velké množství pesticidů a barvení levnými barvami je potíž. Dochází k zánětům, ekzémům, vlhkosti, opruzeninám, plísním a množení bakterií. Tloušťka ve švech často dře pokožku. Dámské bezešvé kalhotky řeší potíže, jako genitální opary, pooperační jizvy i nadměrné pocení v oblasti intimních partií. Navíc může mít dámské spodní prádlo opravdu mnoho podob. Metoda ultrasonic je bezešvé pojení střihových dílů a částic. Welding neboli svařování je technologií bezešvého spojování neboli lepení jednotlivých dílů.

Zvolte neviditelné spodní prádlo

Kvalitní bezešvé prádlo z moderních tkanin je neviditelné a chová se na těle doslova jako druhá kůže. Dokonale přilne k tělu, je prodyšné, neuchovává vlhkost ani zápach a zamezuje zdravotním komplikacím. Bezešvé spodní prádlo může mít i tvarující efekt, proto jsou bezešvé kalhotky ze sortimentu italské značky Intimidea velmi dobrou volbou. Pod legínami, skinny džíny i upnutými společenskými šaty jej neuvidíte a nemusíte se obávat nevzhledných faldů. Oceníte jej i při sportu. Nebrání v pohybu a dokonale padne.

Stahovací bezešvé prádlo pro neviditelné zeštíhlení

Pokud potřebujete vytvarovat postavu a opticky ubrat kila v oblasti břicha, boků nebo stehen, řešením jsou bezešvé stahovací kalhotky ve vhodném střihu. Vysoký pas poslouží pro vyhojení jizvy po císařském řezu, redukuje její nerovnosti a pomáhá formovat povolené břišní partie. I v tomto případě oceníte výhody, jako je absence švů způsobující odřeniny, šetrnost k citlivé pokožce, eliminace pocení, prádlo je přirozeně antibakteriální a hypoalergenní. Nejen kalhotky, ale i podprsenka nemusí mít švy. Bezešvá podprsenka řeší časté otlaky po obvodu i odřeniny v oblasti bradavek i pocení pod prsy. Sportovní bezešvá podprsenka umí podržet prsa i při aktivním pohybu.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*