Hledáte originální módu právě pro vás? Hledejte ji na geekworld.cz!

Jste žena nebo muž a už jste obešli snad všechny obchoďáky světa a zatím jste nenarazili na perfektní kousek oblečení, který by padl právě vám? To bude tím, že jste nehledali geek módu! Na geekworld.cz najdete senzační trička za příjemné ceny a hlavně s originálním motivem, který přímo vystihne vaši osobnost. Jste milovníci internetu, počítačů nebo jste dokonce IT experti? Tak to se divíme, že ještě neznáte naše geek trička! Ty nikde jinde nenajdete. Krom příjemného materiálu oceníte i pohodlný střih, syté barvy a hlavně zábavné motivy triček.

Vybírat můžete z celé řady geek triček! Ať jste žena nebo muž, ať jste opravdovým odborníkem ve svém oboru nebo se pouze tak tváříte, geek trička vám poskytnou pohodlí a originalitu! Rande, posezení s přáteli, důležitý pohovor v práci, či běžné zařizování po úřadech si zpestřete geek tričkem. Objevte se na rande v dámském Linux Tričku se zkratkou RTFM, která znamená Read The Fucking Manual – přečti si ten zatracený manuál. S takovým tričkem partnera jistě upoutáte, krom šifrování manuálu JAK ZÍSKAT KLÍČ K VAŠEMU SRDCI bude partner dešifrovat i fakt, odkud jste vzala tak úžasné tričko! Jen mu to klidně řekněte a na příští rande můžete jít ve stejném tričku s nápisem RTFM nebo si partner může vzít tričko s obrázkem rozsvícené žárovky, wifi tričko s indikátorem signálu nebo další geek tričko s obrázkem atomu.

Ne jen na rande budete za hvězdu! Oblečte si geek tričko do práce a naplno všem ukažte, co si myslíte! Tričko s nápisem I want to play a game vám nevynese žádný pracovní postih, aniž by jste museli utajovat svá tajná přání! Každý by si místo práce rád zahrál hru, ovšem vy jako jediný svůj názor vyjádříte naplno. Řekněte hned, co si myslíte!

Znáte Tetris? Docela hloupá otázka, však kdo by neznal Tetris? Poměrně jednoduchá, ale velice chytlavá hra má jediný cíl, uspořádat padající kostky různých tvarů tak, aby jste co nejvíce využili volné místo. První verze této hry byla naprogramována již v roce 1984 a zažila opravdový boom. I nyní je Tetris věrným parťákem všech lidí, kteří neví co udělat s fůrou volného času i všech zarputilých zastánců této hry. Tetris studenti hrají pod lavicemi, manažeři při nudné poradě…Pokud i vy milujete tuto hru, všem to řekněte! Ne opravdu nemusíte chodit ke každému a vysvětlovat, jak moc se vám Tetris líbí. Stačí, když si na sebe vezmete IT TRIČKO HAPPY TETRIS! S ním již nemusíte nikomu zdlouhavě vysvětlovat, jak moc jste si hru Tetris oblíbili, vaše tričko to řekne za vás!

Internet je všude a všichni ho milují! Když dojde k výpadku, najednou jako by den ztratil svůj význam! Zeptáte-li se lidí, co by si s sebou vzali na pustý ostrov, většina z nich odpoví notebook s non-stop připojením na internet! S ním tak nemusí rozdělávat hloupé ohně ani žít dlouhé měsíce jako Robinson Crusoe! Jo, jo, kdyby měl nebohý Rob internet, jistě by si mailem zavolal pomoc! Vaši vášeň k internetu nemá cenu skrývat! Naplno ji ukažte geek tričkem. Wifi tričko s indikátorem signálu světelně reaguje na přítomnost wifi sítě. S tímto tričkem budete mít jistotu, že nebudete ztrácet čas v restauracích a rychlých občerstveních, kde wifi nemají! Již při vchodu do místnosti vám vaše tričko dá vědět, zda si zde objednat či jít, jak se říká o dům dál!No není to paráda?

Geek trička jsou pro všechny odborníky ve svém oboru i pro ty, co se za ně jen vydávají, vždyť je to jedno! Pokud hledáte originální módu, která vám padne jako ulitá gratulujeme, právě jste ji našli. Geek trička si oblíbíte!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*