Exotická dovolená vám umožní poznat vstřícnost jiných kultur na vlastní kůži

Změna dělá život nesporně zajímavějším. Jestli i vy přemýšlíte, jak zajistit, abyste na dovolené skutečně relaxovali a povinnosti všedních dnů nechali doma, exotická dovolená je ta nejlepší varianta. Proto neváhejte a vydejte se poznávat např. Indii blíž než jen prstem po mapě nebo sledováním dokumentů.

Cestovní kancelář Monoi vás bezpečně provede krásami Indie

Když se řekne exotická dovolená, Indie je zcela určitě jednou z prvních zemí, která perfektně splňuje všechny atributy pro ty, co touží po dobrodružství. Tato záhadná země v sobě spojuje ideální kombinaci zajímavostí, kde si tu svou oblast najde každý. Můžete se ponořit do historie a pátrat po stopách starověkých kultur, ochutnávat specifická jídla a pití nebo třeba obdivovat specifická bollywoodská představení.

12035-Kerala Wayanad hill country side view flowers waterfall

Akční dovolená, Indie je země mnoha tváří

Dovolená by měla být především relaxační záležitost s cílem dopřát odpočinek myšlenkám i celému organismu. Každý však relaxuje jiným způsobem. Připravili jsme proto hned několik tematických programů, zaměřených na různé formy poznávání této rozporuplné kultury. Máte tak možnost procestovat Indii od severu k jihu, a přitom si prohlédnout mimo jiné Staré a Nové město, zažít plavbu po řece Ganga, okusit nezapomenutelnou atmosféru Budhistických chrámů a setkat se přímo s jedním z nich, stejně jako se projít indickou džunglí a absolvovat třeba jízdu na slonech. Těm, kteří si přejí, aby to byla převážně duchovní dovolená, Indie nabízí lekce jógy, ale také léčebné pobyty zaměřené na Ajurvédu, což je původní indická medicína, filozofie a životní styl.

Srí Lanka je přírodním rájem Indie

Pro ty které láká romantická dovolená, Srí Lanka otevírá svou náruč. O tomto ostrovním státě se také často mluví jako o zemi smějících se lidí, což už samo napovídá o tom, že vás zdejší prostředí spolehlivě dostane do pohody. Mimo přátelské atmosféry vás přivítají ty nejpestřejší barvy přírody a velmi lákavá vůně tropického ovoce. Máte možnost navštívit tropický deštný prales Sinharaja, ale také Horton Plains, což je rozsáhlá rovina s monzunovým deštným lesem, který vám velmi rád ukáže různé druhy ptactva, ale i dalších rostlin a živočichů.

CK Monoi – exotická dovolená na míru

Ať už je vašemu srdci bližší dobrodružství Indie, typicky plážová Srí Lanka nebo jakákoliv jiná exotická dovolená, s CK Monoi se určitě neztratíte nikde. Mimo kompletního cestovatelského servisu vám také poskytneme rady, jak se nejlépe přizpůsobit tamní kultuře, na co si dát pozor a jak se vyvarovat nepříjemnostem. Prosazuje individuální přístup, a tak dovolenou maximálně přizpůsobí vašim požadavkům. Jednotlivci to však nekončí. Organizují také skupinové či firemní zájezdy s účastí na odborných veletrzích či kongresech v zahraničí. Vyřízení veškerých formalit včetně akreditace je pro nás samozřejmostí.

Pokud vás cestování láká, probuďte v sobě i tu dobrodružnou povahu a začněte si plnit ty nejtajnější sny.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*