Začněte zdravě snídat aneb víte co jíte?

Jak vypadá vaše zdravá snídaně?

Máte pocit, že vás plně uspokojuje nabídka müsli v obchodech? Pak jste ještě nevyzkoušeli müsli vyráběné s láskou a pečlivostí českých ručiček. Mixit müsli nabízí kvalitní suroviny, které v zvolené směsi nejen uvidíte, ale také chuťově rozpoznáte.

Zapomeňte na chvíli na ty slepené cucky běžných značek, které si říkají müsli. Je tam bohužel vloženo více tuku a obilného odpadu než surovin, které byste pro svůj vhodný start dne očekávali. Zkuste ochutnat kvalitu značky Mixit, a nebudete chtít již nic jiného. Suroviny nejvyšší kvality zpracované pod přísným dohledem, müsli obsahující pouze to, co jste si skutečně objednali – teď si již vychutnáte každý kousek müsli v jeho čisté podobě.

Víte, že si můžete namíchat svoje müsli?

Protože každý má jiné chutě, neradi necháváme omezovat svůj mlsný jazýček, na Mixit.cz můžete nalézt přesně tu směs, na kterou již dlouho máte chuť.

Není nic lepšího, stačí kliknout na ‘Namixuj si‘, vybrat si svůj oblíbený základ, třeba ovesné vločky. Do nich si přidáme sušené ovoce dle vlastní preference, od toho domácího, až po exotické jako je mango, fíky či meloun. Je libo oříšky? Šup s nimi do mixu a na závěr snad vše i osladit čokoládovými hoblinami.

Ovšem nezapomeňte ani na tubus. Mixit si připravilo hned několik designových variant, které jistě potěší mámu, tátu, jejich nezbedného piráta či dospívající slečnu. Müsli je tubusem chráněno při cestě k vám domů, kde svým nápaditým designem vyzdobí kuchyň. A co pak s ním? Mixit si uvědomuje, jak je příroda důležitá a tak jej vyrábí z recyklovatelného materiálu.

Mixovat si ovšem nemusíte pouze müsli

Zpříjemněte si chladné večery teplou kaší s mlékem. Zamlsejte si zdravě sušené plody nebo vyrazte na výlet s tyčinkou, která obsahuje to, co máte nejraději. Mixit.cz vám otevře bránu do světa zdravého a kvalitního mlsání dle vlastní volby.

Je libo müsli s meruňkami a mandlemi nebo tyčinku s pomerančem? Začněte ZDE

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*