Chůze na sněžnicích byla výborným zážitkem

Když jsme se s přáteli rozhodli, že si uděláme v zimě výlet na Sněžku, bylo mi řečeno, abych si pořídil sněžnice, se kterými výšlap bude mnohem snazší a v napadaném sněhu se bude lépe pohybovat. Samozřejmě jsem věděl, že toto byla pouze jednorázová akce a tak jsem hledal, kde tento produkt půjčují, abych splnil „požadované podmínky“ a zase nemusel utrácet peníze za pořízení něčeho, co využiji jednou či dvakrát za rok.

snow-human-wanderer-shoes-snow-shoe-people-trek_121-93758

Nakonec jsem našel na internetu stránky sneznice.pujcovna.eu, kde jsou nabízeny sněžnice s možností vyzvednutí v Praze a ještě cestou ke Sněžce, což tedy bylo naprosto vyhovující. Po porovnání s ostatními poskytovateli těchto služeb mi bylo jasné, že nic lepšího jsem objevit nemohl a tak jsem tuto půjčovnu sněžnic kontaktoval a rychle vše zarezervoval. Půjčení proběhlo bez jakýchkoliv problémů, přičemž skvělá cena překonala ostatní pražské půjčovny.

O to větší potěšení poté bylo, když se pro mě, jako pro začátečníka s touto aktivitou, potvrdila slova mých přátel, kteří mi používání sněžnic doporučovali a tvrdili, že si ho naplno užiju. Výšlap na Sněžku byl opravdu skvělým zážitkem a rozhodně uvažuji, že pokud se ještě někdy v budoucnu bude celá akce pořádat znovu, tak se opět zapojím.

Mimo příjemného zážitku, kterým byla procházka na čerstvém vzduchu, kdy se šlo díky sněžnicím ve sněhu naprosto pohodlně, jsem též udělal něco pro své zdraví, a tudíž jsem možná schodil i trochu z těch pár kil nabraných po Vánocích. Odpočinul jsem si od starostí všedního dne a ani jsem se nijak moc výšlapem neunavil. Navíc, jakožto naprostý začátečník, který do té doby o sněžnicích pomalu ani neslyšel, jsem se hodně rychle zbavil obav, že chůze na sněžnicích bude nějakou namáhavou a náročnou činností, kterou nezvládnu, neboť na nich nebudu umět chodit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*