Chcete se omladit? Vyzkoušejte místo botoxu krevní plazmu!

Přemýšlíte o omlazení pleti? Vyzkoušejte vlastní krevní plazmu! Zní to trochu děsivě, ale jedná o stále oblíbenější zákrok v dnešní době. Provádí se v lokální anestezii a navrátí vaší pleti nejenom mladší vzhled. Pojďme si o tomto zákroku říci něco víc!

Možností, jak zastavit stárnutí kůže je v dnešní době již několik. Jednou z nich je také zmíněné omlazení pleti vlastní krevní plazmou. Přibývající léta vám již nemusí způsobit vznik vrásek, ani narušit elasticitu vaší pleti! Omlazení pomocí krevní plazmy vrací pleti mladší vzhled, zbavuje únavy, vrásek i dalších projevů stárnutí. Využívá se vaše vlastní krevní plazma a její regenerační schopnosti. Plazmaterapie navíc nemůže způsobit žádnou alergickou reakci, jelikož se prakticky jedná o část vašeho organismu.

nurse-527622_640

Co všechno plazma dokáže?

Krevní plazma obecně napomáhá regeneraci podkoží, jelikož obsahuje velké množství proteinů a krevních destiček s růstovými faktory. Kromě toho umí krevní plazma aktivovat kolagenní vlákna. Ta jsou zodpovědná za pružnost pleti a s přibývajícím věkem ubývají. Při plazmaterapii se výsledný efekt omlazení, který krevní plazma může vyvolat, dostavuje přibližně za dva měsíce od druhé aplikace.

Jak celý proces probíhá? K čemu při něm dochází?

Při omlazování pomocí plazmy dochází ke stimulaci kožních buněk a k dodání růstových faktorů z krevních destiček. Díky tomu se nastartují regenerační procesy, které pleť omladí a zpomalí další stárnutí pokožky. Taktéž začíná nová produkce kolagenu a pleť je několik dní po zákroků hladká, vypnutá a plná života jako v mládí. Jelikož celý proces omlazení probíhá ambulantně, nijak vás neomezuje v běžném životě.

Omlazení krevní plazmou je možné podstoupit prakticky v jakémkoli věku, pokud již máte pocit, že potřebujete stimulovat kožní buňky. Omladit si kromě oblasti obličeje můžete nechat také ruce i dekolt.