Byt v Praze aneb skvělá startovní pozice i pro vaše děti

Snad každý chce pro své potomky to nejlepší, a když jednou získají byt v osobním vlastnictví přímo v hlavním městě, půjde o výborný začátek. Uvažovat do budoucna se tedy určitě vyplatí, a když navíc máte sami několik nabídek zaměstnání v Praze, proč se tímto směrem opravdu nevydat? Oproti městu okresního formátu je zde mnohem více možností, a to ve všech ohledech, od práce po zábavu. Prostředí Prahy 3 je vhodné nejen pro rodinný život, ale i mladé páry, které teprve o dětech začínají přemýšlet.

Na Vackově čeká výborná občanská vybavenost

Horní Žižkov je skutečně poetické místo, do centra Prahy rozhodně není nijak daleko, a přitom je v bezprostředním okolí hned několik parků plných zeleně, které lákají k odpočinku po každodenním shonu v práci. Prodej bytů Praha 3 znamená vklad do budoucnosti, nejen proto, že během několika let v okolí vyroste nová obchodní čtvrť. Ta nabídne ještě lepší občanskou vybavenost, ale také řadu pracovních příležitostí. Procházka do parku Židovské pece nebo rovnou na vrch Vítkov, který je pevně spjatý s českými dějinami – případně také návštěva kina, obchodního centra, útulných restaurací, tady se meze jistě nekladou…

Co třeba přizemní byt s malou zahrádkou?

Variant bydlení je zde celá řada, záleží samozřejmě i na osobních preferencích a zvyklostech. Chcete bydlet v přízemí a mít pro sebe menší zahrádku nebo terasu, popřípadě je pro vás prioritou spíš byt ve vyšším patře s prostorným balkonem nebo lodžií? Obě jsou jistě reálné, počet místností nabízí výběr mezi 1+kk a 5+kk, takže na své si přijde také každý.

Pokud potřebujete pomoci s financováním nového bytu v Praze, stačí se obrátit na specialisty, kteří připraví všechny podklady od A do Z. Vždyť pořízení bydlení je nejen o lokalitě, ale také o výhodných úrokových sazbách.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*