Buďte trendy, oblečte si kšandy

Myslíte, že šle už vyšly z módy a že se hodí spíše jako rekvizita k filmu Hříšní lidé Města pražského? Nenechte se zmást. Kšandy jsou praktickým módním doplňkem moderního muže i ženy. Umně šité šle s barevnými odstíny, jež vždy dokážou sekundovat bílým košilím, tmavým vestám a kalhotám i sukním rozmanitých barev a střihů, jsou vítaným zpestřením šatníku nejednoho rozmařilého muže, ale také praktické ženy.

Dají se vůbec módní šle sehnat?

Aniž byste museli pátrat v šatníku dědečků a tatínků, pořídíte si moderní a trendy šle snadno díky e-shopu Trendhim.cz. Jednoduché modré, výrazně červené, prosté zelené úzké, puntíkované šle i kšandy s diamantovým vzorem, černo-bílým štráfováním a rozmanitou škálou složitých i jednoduchých vzorů se odedneška můžou stát vaší praktickou, zajímavou a oblíbenou součástí šatny. Vybrané šle lze sladit s elastickými pásky na rukávy ve stejném, podobném nebo naopak kontrastním vyvedení. Dojem z pečlivě střiženého obleku do práce, společnosti i na důležitá jednání vaše šle nenápadně umocní.

Nadčasový doplněk dámského šatníku

Ani dámy se nemusejí dát zahanbit a mohou se podívat do ryze mužského oddělení s módními doplňky. Kalhotové sukně i široké kalhoty či naopak minisukně s jednoduchým střihem poutavě doladí pánské šle a široký pásek podobného vzoru. Staňte se na chvilku módními návrháři a zkombinujte šle s jednoduchými kusy oblečení. Uvidíte, jaký dojem ve společnosti zanecháte. A pokud si vyberete i pánský klobouk s úzkým sakem, stanete se jedinečným módním guru, před kterým smekne módní policie bulvárních plátků i seriózních magazínů.

Kšandy různých tvarů a šířek

Co se týče praktické stránky věci, kdy kšandy nemají být póze trendy doladěním oděvu, je lepší volba širších šlí. Modely v šíři od 1,25″ do 1,5″ jsou skutečným pomocníkem před padajícími kalhotami, užší šle slouží více jako doplněk než užitečná součást šatníku. Rovněž „střihy“ šlí se různí. Vyrábějí se šle ve tvaru písmen X, Y a H. Prvně jmenované jsou nejpopulárnější, tvar H se hodí nejvíce ke koženým kalhotám vyžadujícím pevné ukotvení.