Buďte neodolatelná s nahým líčením!

By: Lies Thru a Lens

Dámy, už jste slyšely o nahém líčení? Víte, co se pod tímto pojmem vlastně ukrývá? Nikdo není expert, pojďme se tomuto trendu, který zahltil i sociální sítě, podívat na zoubek. Co je to nahé líčení a v čem spočívá jeho kouzlo?

Nahé líčení není jen pudr a řasenka!

Pokud jste si až do teď myslely, že nahé líčení je pouze pudr a řasenka, jste na omylu, milé dámy! Tohle totiž rozhodně neplatí. S nahým líčením můžete dokonale odhalit svou krásu a přirozený vzhled. Nahé líčení spočívá v jemných tónech, které dokonale korespondují s barvou vaší pleti. Díky tomu je vytvořen nenápadný dojem líčení, který si oblíbila opravdu pěkná řádka žen.

By: Lies Thru a Lens

V případě nahého líčení je dobré řídit se heslem, že méně je více a myslet na to, že vše má být opravdu jemné a nenápadné. Tento styl líčení upřednostňuje vaši ženskou přirozenost, zdravě vypadající pleť a váš šarm. Při nahém líčení dochází pouze ke drobnému zvýraznění rtů, očí nebo tváří. Pamatujte, že nahé líčení sluší každé ženě a to bez ohledu na barvu vlasů, očí či typ pleti.

Základem je správný začátek!

Nikdy nezapomínejte správně začít, a to pomocí hydratačního krému nebo speciální podkladové bázi. Pleť musí po celý den působit svěže a vláčně a bez správně zvoleného hydratačního krému toho těžko docílíte. Poté přichází na řadu make-up se správným odstínem, který sjednotí pleť. Na zakrytí drobných i větších nedostatků v podobě pupínků, žilek, či jizviček použijte korektor.

By: Timothy Marsee

Ten by měl mít stejný odstín jako použitý make-up. Pro rozjasnění obličeje použijte jemně rozjasňovač a vše zafixujte sypkým transparentním pudrem. Na lícní kosti můžete nanést ještě tvářenku.

Přirozené oči a krásné rty

Oči lze vytvarovat a zvýraznit pomocí černé tužky a následně zdokonalit očními stíny. Jejich barvu volte podle příležitosti. Na denní líčení se hodí decentní a přirozené barvy, jako je například světlý meruňkový odstín apod. Obočí je možné taktéž zvýraznit pomocí stínů. Na závěr nezapomeňte celý vzhled podpořit pečlivým nalíčením vašich řas. Rty zvýrazněte tužkou v přirozené barvě, naneste rtěnku a popřípadě můžete natřít také leskem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*