Brýle vám nesluší? Zbavte se jich

By: mayeesherr.

Jsou lidé, kterým brýle vysloveně sluší a typy, kterým prostě brýle nesednou žádné.

Jak je to možné? Jste těmi, co mají naměřeny dioptrie k nošení brýlí, jenže vám žádné nepadnou?

Nikdo vám přesně nepoví, proč zrovna vám nesluší, ale obecně je to dáno i tím, jaký je váš tvar obličeje, nosu, obočí, ale i očí, jestli jsou vaše rysy jemné nebo hrubé, podle toho si musíte vybírat i brýle. Velké a hranaté obroučky tak nemusí vždy dobře působit u jedinců s hrubšími rysy, protože potřebují kontury obličeje zjemnit. Je to různé, a jestliže se v brýlích prostě necítíte a víte, že je nosit nebudete, zvolte čočky nebo laserovou operaci očí. Jedině tak, docílíte toho, že se váš zrak nebude horšit, když se na brýle bude prášit v polici.

By: mayeesherr.

Dnešní technologie je už na špičkové úrovni, co se týče laserové operace očí. Výhodou je, že je bezbolestná a je rychlejší nejen samotný zákrok, ale i rekonvalescence. V neposlední řadě je benefitem i to, že se dají laserově operovat oči obě. Nemusíte tak čekat na další termín s druhým okem.

U nás v ČR už takové centrum, kde zvládnou i tu nejtintěrnější práci existuje. Šance, jak tedy odstranit zrovna vaší vadu je veliká. Refrakční operace očí pomocí laseru se týká krátkozrakosti, dalekozrakosti, ale i vetchozrakosti a astigmatismu. Minimální zásah do očí tak přináší řadu pozitivních reakcí u odoperovaných pacientů. Za pár vteřin je tak odstraněna vada, která vás trápí celý život. Není to nádherná představa?

Stačí vám jeden den a vaše oči zase uvidí svět v mnohem jasnějších a sytějších barvách a tvarech. Zbavit se brýlí je dnes mnohem jednodušší, než si myslíte. Každý si představí řezání do oka, převazy, dlouhou pracovní neschopnost, přitom už je technika, která snižuje rizika infekce a dalších komplikací.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*