Bezpečnostní pomůcka, která je účinnější než hlídací pes

Lidé jsou zvyklí udělat pro bezpečnost ledacos, kupují si drahé bezpečnostní dveře, kamerové systémy, alarmy nebo i velké hlídací psy. Ne vždy jsou však tyto prvky ochrany účinné, naštěstí je na trhu technologie, která umí to, co váš hlídací pes neumí.

Fotopasti jsou technologií, která je v mnoha ohledech revoluční a díky tomu se rychle rozšířila do celého světa. Pravděpodobně jste o nich už slyšeli, jedná se o přístroje s jedním jediným účelem, kvalitně zaznamenat naprosto cokoliv a kohokoliv, kdo se dostane do oblasti, kterou má pod kontrolou. Fotopast Bunaty je vybavena extrémně citlivými senzory a optikou, která pořizuje fotografie a videa ve vysokém rozlišení. Fotopast v klidu a nenápadně vyčkává a pokud se cokoliv dostane do jejího záběru, tak to netrvá ani zlomek vteřiny a fotopast ho podrobně nafotí. Po uvedení na trh se začaly fotopasti Bunaty hromadně kupovat, aby si je lidé mohli umístit na pozemek. Fotopasti nejsou vidět, jejich pouzdro je tak dokonale maskované, že po umístění na strom o nich budete vědět jenom vy.

Fotopast funguje nonstop, snímky pořizuje i v noci a je nemožné ji uniknout. Pokud někdo vtrhne na váš pozemek, fotopast ho nafotí, aniž by o tom věděl. V případě fotopasti s GSM modulem budete o vtrhnutí na pozemek okamžitě informování přes MMS na telefon či přes email. Můžete být tedy naprosto kdekoliv a vždy budete mít dokonalý přehled o tom, kdo vám vnikl na pozemek.

Už se nemusíte obávat času, kdy jste mimo domov, můžete klidně spát, chodit do práce nebo cestovat a vědět, že vás střeží ta nejpokročilejší technologie. Fotopast se snadno nastavuje a kromě počítače, tabletu či telefonu, si můžete pořízené záznamy prohlížet i na samotném těle fotopasti. Fotopasti jsou velmi kvalitní, vydrží každé počasí a nikdy vás nezklamou. Narozdíl od ostatních bezpečnostních opatření jsou fotopasti velmi levné a snadno si je můžete pořídit v eshopu.