Atraktivní doučování matematiky v Hradci Králové

Někdo se narodí s extrémně vyvinutým smyslem pro humor, někdo s mozkem stvořeným pro matematické úlohy. Matematika je vlastně vcelku zábavná věda, když jí rozumíte. A v tom je ten problém. Čím víc ji děti nechápou, tím jen roste jejich znechucení.

Řešení je jasné: snažit se matiku pochopit. Ve školních hodinách to obvykle nefunguje, učitelky nemají čas se věnovat každému dítěti individuálně, je třeba obětovat tomu nějaký čas navíc. V Hradci Králové mnoho dětí navštěvuje školu matematiky 2 + 2.

Pro pomalejší i pro nadané

Přestože na doučování z matematiky častěji chodí děti, které byly dlouhodobě nemocné, matematika jim nejde nebo z ní mají strach, v 2 + 2 se občas ukážou i nadaní studenti. Zkušení lektoři jim pomáhají rozvíjet zájem o matematiku a podněcují v nich touhu řešit další a další matematické problémy.

Zároveň škola poskytuje i výuku matematiky pro předškoláky od čtyř let. V tomto věku se dětem nejrychleji vyvíjí mozek a základy, které formou her a zábavných aktivit poznají, se jim budou hodit po zbytek života. Děti si přitom myslí, že si hrají, a často ani nepostřehnou, že se vlastně naučily sčítat, odčítat, násobit a dělit.

Jak doučování probíhá

Doučování matematiky probíhá v přátelském prostředí ve skupinkách nejvíce čtyř žáků na jednoho lektora. Pokud vám vyhovuje spíš domácí prostředí, není problém se dohodnout i na tom. Standardně výuka probíhá v prostorách Obchodní akademie v Hradci Králové v době od 15 do 19 hodin. Je jen na vás, jaký výukový balíček zvolíte – nepravidelnou docházku, jednu, dvě nebo čtyři hodiny týdně. Ceny jsou přitom více než příznivé, získáte individuální doučování za cenu skupinových kurzů.

Nezapomínejte na to, že doučování matematiky Hradec Králové není určeno jen dětem, které matematiku vyloženě nezvládají. Hodí se i jako příprava na zkoušky nebo doučování po nemoci. Zapálení lektoři matematiky dokáží probudit nadšení i ve vašem dítěti.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*