Kvalitní nádobí Aston

Kvalitní nádobí, které má za sebou dlouholetou tradici. Žádná tuzemská kuchyně se neobejde bez značky Aston. Vaření a pečení nikdy nebylo snadnější, vykouzlíte během chvilky lahodné menu pro celou rodinu, a pokud máte vlastní restauraci, hosté se budou rádi vracet. V neposlední řadě je třeba zmínit, že tuhle značku řadí mezi své oblíbené i populární Jiří Babica.

Tlakový hrnec značky Aston je ideální na všechny typy vařičů, je maximálně bezpečný a práce s ním je v kuchyni hračkou i pro kuchaře-začátečníky. Výhodou je i nebývale dlouhá životnost tohoto nádobí. Ostatně, s koupí získáte až desetiletou záruku, takže se není čeho obávat. A můžete navíc ušetřit zajímavé peníze, stačí jen využít naši nabídku a koupit si třeba celou sadu kuchyňského nádobí.

Co takhle zkusit produkty ze série Click-it?

Díky systému odnímatelných rukojetí máte při vaření spoustu nových možností a ušpiníte méně nádobí. Navíc uspoříte spoustu místa, rozdíl v praktičnosti mezi klasickou pánvičkou z minulého století a pánvičkou s odnímatelnou rukojetí je v tomto přeci jen velký. Kladem je i snadná omyvatelnost nepřilnavého povrchu, jídlo se jen tak nepřipálí a mytí nádobí v dřezu už nebude otázkou nekonečného drhnutí drátěnkou a s tím spojeného stresu.

V již tak široké nabídce značky Aston můžete nalézt speciální sadu nádobí Gold Premium. Keramické hrnce, rendlíky a pánvičky vynikají nejen úsporným provozem, ale i maximální bezpečností (protiskluzová rukojeť soft-touch) a jednoduchým ovládáním.

Značkové prodejny Aston můžete navštívit v Praze nebo Brně, případně využijte náš zavedený eshop, kde je doprava libovolného zboží zcela zdarma. Jistě uvítáte i rychlost přepravy, zboží skladem totiž odesíláme nejpozději do čtyřiadvaceti hodin od objednání. A to ještě není vše, pokud nakoupíte ještě někdy v budoucnu, dočkáte se i zajímavých věrnostních slev, které dosahují až 20% z původní ceny.

Aston nyní slaví narozeniny a jako dárek má pro Vás časově omezené akce – výhodné sady. Všechny jsou prodlouženy do 30.11.2014!

1 komentář

  1. Nádobí značky ASTON vlastním, používám a jsem s ním spokojen, ale bohužel. Její stránky jsou „mrtvé“ a podle průběžných výprodejových nabídek firma svoji činnost zřejmě ukončila.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*