Změna barvy vlasů: nejdříve se poraďte

By: Sonya Benham

Změna barvy vlasů je zásah do vašich vlasů. Pokud jste si dlouhá léta zvykla na styl a třeba jednoduchost účesu, s různým střihem a jinou barvou se mění i následná úprava vlasů. Zřejmě pro vás nebude nadlidský úkon, vrátit svou hnědou barvu zpět, pokud jste jí nosívala dříve.

Jde spíše o zvyk, ale strach z jiné barvy je jistě opodstatněný. Ptáte se tedy, zda vám bude slušet blond, hnědá, černá nebo rezavá? Je lepší se poradit se svou kadeřnicí. Doma klidně zkuste internetové programy, kde si online prohlédnete svou novou barvu vlasů. Také není problém zkouška paruk, kde uvidíte i změnu ve výrazu vaší nové tváře. Je lepší se rapidní změně asi vyhnout, např. z blondýny na černovlásku. Změnu je lepší provést tónováním postupně. Způsobilo by vám to před zrcadlem akorát šok.

Barva vlasů souvisí i s vaším prožíváním

By: Sonya Benham

Ujasněte si také fakt, proč vlastně chcete svou barvu vlasů měnit? Chcete do okolí vyzařovat jiné signály, nepřijdete si ve staré barvě sexy nebo se s vámi rozešel přítel? Bolestné rozchody většinou zapříčiní, že se chce žena rázem změnit, aby si bývalý muž uvědomil, o koho tím vlastně přišel. Zároveň ona touží být úplně jiná, než byla s ním. Někdy vám změna prospěje, někdy se netrefíte. Vždy existuje záchrana a vlasy se odbarví nebo dotónují do předešlého odstínu. Psychický stav se tak dokonale odrazí i na touze vypadat jinak, je to přirozené.

Rozhodnutí padnout musí

By: Maegan Tintari

Stačí si tedy shrnout tyto dva body dohromady a podle toho se zařídit. Určitě je lepší nechat si hlavu obarvit u kadeřnice, než využít na pomoc kamarádku. Vaše barva nemusí být sjednocená, místy může chybět nebo chytit jiný odstín. Kadeřnice velmi dobře odhadnou dobu působení do požadovaného odstínu. Potom už je jen na vás, jestli své dosavadní kadeřnici důvěřujete nebo se vydáte do jiného kadeřnického salonu. Jak jsme již avizovali na začátku, klidně si pro začátek zkuste několik paruk a nových střihů, jen tak zjistíte, jaká barva a účes vám bude slušet. Ombré nebo melír? Záleží v čem se budete cítit dobře vy.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*