Webové stránky zdarma? Žádný problém

Myslíte si, že pokud si chcete pro svou firmu nechat vytvořit web, musíte nutně utrácet za drahé grafiky, kodéry a webdesignery? Omyl! Webové stránky totiž můžete získat i zdarma, tedy skutečně za 0 Kč. Tuto možnost vám totiž nabídne společnost Banan.cz, která je známá ve světě webhostingů a domén. Obojí je nezbytnou součástí každé webové stránky, a tak pokud objednáte právě u výše uvedené firmy, odměnou vám bude bezplatné vypracování vašeho firemního webu. Ideální volba pro nové, ale i stávající firmy, které chtějí být vidět i online.

Jednoduché ovládání a správa webu

Není to ale pouze samotné vytvoření jako takové. Každý z webů je totiž postaven na intuitivním redakčním systému. To pro vás jako majitele znamená možnost jakýchkoliv budoucích úprav – například doplnění textů a dalších informací. Vše bez nutnosti znalosti programování a podobných prací. Vše je tak jednoduché, jako obyčejná kancelářská práce na počítači. A že ji zvládáte dobře? Potom dobře zvládnete i správu vašeho webu, který vám Banan.cz vytvoří.

S možností grafiky na míru a dalších individuálních balíčků

A pokud si nepotrpíte pouze na standardní služby, a hledáte něco více, máte množnost toho také využít. Příkladem může být grafika přímo na míru potřebám vaší firmy, a to pouze za příplatek 400 Kč. Zajímá-li vás i tato možnost, můžete se podívat, jak vypadají již hotové realizace jiných firem, které této možnosti využily. A možná že i vy zde najdete vaši hlavní konkurenci. V tomto případě byste neměli váhat, ale měli byste se snažit ji v tomto směru co nejrychleji dostihnout.

Špičková technická podpora je samozřejmostí

Objednáním webhostingu, domény a vytvořením webu ale služby společnosti Banan.cz samozřejmě nekončí. Po celou dobu vám bude k dispozici i profesionální technická podpora. Tu můžete kontaktovat různými způsoby, ale vždy máte jistotu, že budete komunikovat přímo se zkušeným technikem, a nikoliv pouze neznalým brigádníkem, který váš problém neumí vyřešit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*