Víte, jaké povlečení je nejlepší? My ano!

Zásadní vliv na kvalitu našeho spánku má spolu s matrací, stupněm zatemnění ložnice a teplotou, která v ní panuje, i ložní povlečení. Nevhodné materiály iritují pokožku, tělo se v nich přehřívá, nebo naopak nám v posteli je zima.
Pokud špatně spíte, snažte se zjistit příčinu vašich potíží. Probouzíte-li se ráno rozlámaní, problém zřejmě bude v nevyhovující matraci. Budí-li vás časně ráno ostré sluneční paprsky, investujte do kvalitních rolet či zatemňovacích závěsů. Problémem ale může být i nevyhovující ložní povlečení. Nekvalitní materiály dráždí kůži a obzvláště v létě se nich nadměrně potíme. Je-li to i váš případ, je na místě investovat do takových lůžkovin, které vás těchto potíží zbaví. Jaké to jsou?

Časem prověřená bavlna

I přesto, že trh je plný různých materiálů, mezi uživateli na plné čáře stále vyhrává klasické bavlněné povlečení. A to samozřejmě má své důvody. Bavlna je časem prověřený přírodní materiál příjemný k pokožce, s vynikající prodyšností i savostí.

Nechcete žehlit? Zvolte povlečení krepové

Klasické bavlněné povlečení je i cenově dostupné. Jeho jedinou nevýhodou je snad jeho vyšší mačkavost. Pokud si však vyberete krepové ložní povlečení, vyhnete se i ne vždy oblíbenému žehlení. Aniž byste se museli vzdát své oblíbené bavlny. I krep je totiž stoprocentní bavlna.

Luxusní bavlněný satén

Ještě dál jde bavlněný satén. I jeho základem je česaná bavlněná příze, dokonce ta vůbec nejkvalitnější. S pevnou strukturou a luxusním vzhledem. Takové povlečení nejenom hýčká pokožku, ale na posteli se vyjímá jako šperk.

Cenově dostupné, a přitom kvalitní

Obáváte se, že luxusní ložní povlečení je nad vaše finanční možnosti? Pokud budete vědět, kde nakupovat, tak nikoliv. Velmi slušné ceny luxusního ložního povlečení včetně toho z bavlněného saténu má například internetová galanterie Mikaton. Zde spolu s povlečením seženete i dekorace, doplňky, kabelky, produkty pro kreativní tvoření a dětské hračky. Vše, jak se říká, za lidové ceny. Otevřete stránky mikaton.cz a přesvědčte se sami.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*