Tříkolka vykouzlí úsměv na rtech každému dítěti

Léto a prázdniny je ideální čas na skotačení a dovádění s dětmi. Z vlastní zkušenosti asi budete všichni souhlasit, že děti mají elánu na rozdávání a pořád jsou v pohybu. Proto pokud chcete svému dítěti udělat radost a dopřát mu „vítr ve vlasech“, vyzkoušejte tříkolku.

Moderní tříkolky již nejsou ty unifikované kusy z dob totalitní éry, kdy bylo možné si vybrat pouze z několika modelů bez ohledu na věk dítěte – však ono doroste. V současnosti se tříkolky řádí do kategorií:

  • Dětské tříkolky od 6 měsíců
  • Dětské tříkolky od 10 měsíců
  • Dětské tříkolky od 15 měsíců
  • Dětské tříkolky od 18 měsíců
  • Tříkolky na řetězový pohon

Jak již názvy napovídají, dětské tříkolky jsou uzpůsobeny pro každé vývojové období dítěte s ohledem na jeho tělesné proporce. Ale nemusíte se bát, že budete muset svému dítěti kupovat každý půl rok novou – většina tříkolek se dokáže modifikovat a rostou s dítětem několik roků.

Dětská tříkolka SMART TRIKE Touch Steering

Představme si detailně namátkou úžasný kousek, který potěší jak rodiče tak dítě. Dětská tříkolka SMART TRIKE Touch Steering je totiž velice inovativní s moderními technologiemi, které zaručí její jednoduché a praktické použití. Tato tříkolka je vhodná pro děti od 10 měsíců a vydrží vašemu dítěti do 3 let. Její hlavní přednostní je dostatek prostoru pro potřebné věci či menší nákup! Součástí je odnímatelný koš, který najde bohaté uplatnění – můžete jít na nákup bez tašek či vyrazit s rodinou na piknik a ruce budete mít volné.

Tříkolka SMART TRIKE je vybavena teleskopickou nastavitelnou vodící ručkou a praktickou nožní pojistkou pro zastavení tříkolky. Zároveň je na řídítkách umístěna pojistka, která rodiči umožňuje ovládání směru jízdy dětské tříkolky. Až bude dítě větší, může vaše ratolest tříkolku řádit samo. O pohodlnou cestu se starají gumová kola s protiskluzovým vzorem, které absorbují většinu otřesů. S přibývajícím věkem vašeho dítěte je možné tříkolku transformovat podle jeho aktuálních potřeb do pěti variací.

Součástí tříkolky je praktické stínítko proti slunci, které chrání dítě proti škodlivým UV paprskům. Jako další bezpečností prvek slouží popruhy a hrazda kolem pasu, které zaručují, že dítě z tříkolky nevypadne a nezraní se. Základ tříkolky tvoří kovová konstrukce a odolné plasty, které zaručí dlouhou životnost a radost několika generacím.

Doprava zdarma

Pokud uvažujete o koupi nové tříkolky, vyzkoušejte nový eshop medvidkovehracky.cz, kde najdete široký výběr tříkolek včetně výše zmiňované SMART TRIKE. U každého nákupu nad 1000 Kč máte navíc dopravu zdarma!

Vykouzlete úsměv svému broučkovi novou tříkolkou.

14042014_fd59700d3893752

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*