Svatby Jihočeský kraj: Kde uspořádat svatbu a koupit prsten?

Jihočeský kraj patří mezi další z řady krásných oblastí v Česku, kde můžete uspořádat svoji svatbu. My vám v tomto článku ukážeme tři nejzajímavější místa.

Řekli jste si svoje ano „nanečisto“ a máte už na rukou zásnubní prsteny? České Budějovice, Písek, Český Krumlov a další města v Jihočeském kraji vám nabídnou spoustu míst, kde můžete manželský svazek uzavřít. Pokud máte rádi pohádky, historii či méně okázalá místa, z tohoto seznamu si určitě vyberete.

Zámek Hluboká

Patří mezi nejkrásnější a nejromantičtější místa v České republice. Na první pohled působí jako opevněný hrad, uvnitř ale hýří elegancí a luxusem. A za ten si také budete muset připlatit. Za obřadní síň s 20 místy pro sezení zaplatíte 18 tisíc korun, za prostory Velké jídelny dokonce 80 tisíc korun. Říká se ale, že na podobných událostech byste rozhodně šetřit neměli. Stejně jako jste nešetřili na prstenech.

Tábor

Plno romantických míst a kvalitní snubní prsteny. Tábor vám nabízí nejen řadu specializovaných obchodů, kde si je můžete pořídit, ale také místa vhodná pro vaši svatbu. Jedná se o druhé největší město Jihočeského kraje. Získá si vás svým historickým centrem, vyhlídkovou věží Kotnov i vodní nádrží Jordán, které se mohou stát svědkem další nezapomenutelné události.

Penziony „mimo civilizaci“

Chcete-li mít klid a uspořádat svoji veselku jen v kruhu svých nejbližších, pak můžete vyrazit do některého z penzionů. V Jihočeském kraji jich naleznete hned několik. Mezi vyhlášené patří:

  • penzion Kamínek,
  • penzion Kněžínek,
  • penzion Blanský les.

Kde nakoupit snubní prsteny?

Nákup byste si měli promyslet už několik měsíců před samotnou svatbou. Kde ale pořídit snubní prsteny? České Budějovice, jakožto jedna z metropolí, hostí řadu zlatnictví a prodejen specializovaných na snubní prsteny. Písek, Tábor i Český Krumlov, který mimo jiné patří mezi vyhlášená svatební města, pak nabízí další síť obchodníků. Stačí sednout na vlak, do autobusu či do auta, a vybrat si prsten s diamanty, snubní prsten z bílého zlata, ale i celou řadu dalších prstenů z široké nabídky.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*