Stylové batohy značky FOX

Batoh je typ produktu, který využívá prakticky každý z nás, ať už se jedná o školní batoh, sportovní batoh, turistický batoh či batoh do města. Jeho praktické využití je nedocenitelné a jen málokdo se bez batohu vždy zcela obejde.

Batohy jsou v dnešní době k dostání v nespočtu verzí, před samotnou koupí si tedy musíme dobře rozmyslet, k čemu přesně budeme batoh využívat. Jiné vlastnosti má pochopitelně batoh do města, od kterého očekáváme především praktičnost a zajímavý design, zatímco turistické batohy nás budou zajímat především konstrukcí a objemem. Na druhou stranu pro určitá sportovní odvětví je třeba mnohem propracovanější batohy, které uleví při namáhavých aktivitách.

1Stylové batohy značky FOX

Pokud hledáte kvalitní a stylové batohy renomované značky, určitě si ten svůj model vybere ze sortimentu značky Fox.

Batohy Fox

Fox nabízí širokou škálu modelů batohů, které se liší celkovým objemem, umístěním kapes, designem a v neposlední řadě také určením. Batohy Fox jsou vyráběny v pánském, dámském, dětském provedení i v provedení speciálně jako školní batohy.

Batohy Fox jsou obecně navrhovány ve skate stylu a pro jejich konstrukci jsou používány pouze kvalitní materiály. K dispozici jsou batohy o různé konstrukci, každý si tak vybere batoh, který mu svým rozmístěním kapes i designem bude plně vyhovovat.

Batohy Fox jsou často multifunkční, a hodí se tak na různé účely. Starší děti i teenageři je často využívají jako tašku do školy, ale batohy lze použít i pro provozování mnoha sportů. Vyberte si i Vy batoh, který bude vyhovovat právě Vašim nárokům!

2Pánská taška Fox Racing Exploit Essential Bag Black OS

Pánská taška Fox Racing Exploit Essential Bag Black OS

Tato pánská taška přes rameno je vyrobena z velice odolného polyesteru 600D. Taška je vyzdobena sublimačním celopotiskem dle vzoru CAMO a vlněným štítkem Fox. Tento model disponuje obvodovým zipem ve svrchní části, přední kapsou s organizérem, bočními síťkovanými kapsami a samozřejmě také ramenním popruhem. Celkový objem je 8 litrů a rozměry tašky jsou 20 x 28 x 15 cm.

3Pánský batoh Fox Racing Bounty Rucksack Burgundy OS

Pánský batoh Fox Racing Bounty Rucksack Burgundy OS

Tento batoh byl ve stylovém old-school provedení uveden jako novinka pro podzim 2014. Model zaujme protáhlým tvarem, batoh je doplněn přední kapsou se zipem s držákem na klíče a vrchním uchem s popruhy na dvě přezky. Batoh je vyroben z velice odolného polyesteru 600D, který chrání proti prodření, poškrábání i dešti. Objemná hlavní kapsa, která je přístupná z vrchu, je vybavena polstrovanou fleece kapsou pro ukládání tabletu či notebooku. Co se stylu týče, přední strana je vybavena decentním gumovým logem Fox. Hlavní uzavírání je zabezpečeno tkaničkou kolem obvodu a recirkulace vzduchu kolem zad je zajištěna velice pohodným polstrovaným zadním panelem s popruhy. Celkový objem je 23 litrů a rozměry batohu jsou 51 x 28 x 17 cm.

4Pánský batoh Fox Racing Let'S Ride Backpack Blue OS

Pánský batoh Fox Racing Let’S Ride Backpack Blue OS

Stylový model batohu vybavený MX designem je vyroben z velice odolného polyesteru 600D. Batoh je vybaven přední kapsou s organizérem, polstrovanou kapsou pro notebook či tablet, dvěma hlavními kapsami, malou kapsou na brýle podšitou měkkou fleece tkaninou a dvěma bočními síťkovanými kapsami. Rozměry batohu jsou 50 x 30.5 x 19 cm.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*