Splňte si sen o perfektní postavě v Kentoya Fitness!

Svádíte tuhý boj s nadváhou a zdá se vám, že prohráváte na všech frontách? Skutečně však pro svou postavu děláte maximum? Nepodceňujte nadbytečné kilogramy a uvědomte si všechna zdravotní rizika. Z malého bříška nakonec vyroste nevzhledná pneumatika, které se budete zbavovat jen horko těžko.

Naštěstí není nic ztraceno a budete-li se hubnutí věnovat svědomitě, brzy dosáhnete kýženého výsledku. Zapomeňte na extrémní diety a raději své tělo potrapte jiným způsobem – začněte docházet do posilovny!

Máte-li problémy s motivací, nikdy se vám nepodaří docílit vysněné postavy cvičením doma. Navíc byste museli investovat nemalou částku do posilovacích strojů. Mnohem efektivnější jsou pravidelné návštěvy posilovny. A my vám prozradíme, které fitness Praha patří mezi nejlepší.

Fitness ve společnosti známých osobností

Za zmínku stojí Kentoya Fitness, do které dochází profesionální sportovci a známé osobnosti. Působí zde osobní trenér kulturistiky a fitness Marek Dočekal a budete-li mít štěstí, potkáte zde také Miss Bohemia 2008 Kateřinu Šonkovou nebo známého mistra ČR v krasobruslení Martina Kupu.

Posilování v přítomnosti profíků může být samo o sobě dostatečně motivační, nicméně se nabízí i další důvody, proč si vybrat právě Kentoya Fitness. V moderním a příjemném areálu najdete špičkové stroje Grün sport a o váš cvičební program se postarají zkušení trenéři.

idolofashion_cz_kentoyafitness_cz_02

Stále váháte a přemýšlíte, jestli se investice do vstupného vyplatí? Není nic jednoduššího, než využít první vstup zdarma a prostředí si „osahat“. A abychom nezapomněli, v rámci Kentoya Fitness funguje také solárium Praha s moderními a bezpečnými přístroji. Bronzové opálení umocní celkový dojem z vašeho nového vzhledu, kterého díky zdejším trenérům dosáhnete rychleji než kdekoliv jinde.

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*