Mnoho make – upu škodí

By: Brim Leal

Tuny make – upu by pro vás měly zůstat tabu. Uvidíte, že jednoduchými triky a tipy docílíte lepšího výsledku, než kdybyste vypadala jako omalovánka. Někdy méně znamená více a v praktickém životě ženy znamená zároveň opravdu hodně!

Odložte nalepovací řasy a gelové nehty

By: Brim Leal

Tato krása víceméně škodí. Lepidlo, kterým si řasy lepíte k víčku, může být nekvalitní nebo i kvalitní, ale vy jste na něj alergická. Místo toho si kupte černou řasenku s motýlím efektem řas. Optický klam navodí, že máte mnoho řas a dost dlouhých na to, abyste svýma očkama mrkla na muže. Už byste zřejmě z večírku nic neměla, kdybyste šla s nateklými oteklými víčky. Experimentů raději méně, to nám věřte. Nechte vyniknout i přirozenost vašich nehtů. Každé leštění a broušení je pro nehty zátěž, to si vezměte k srdci. Je lepší si nehty občas příležitostně nalakovat neonovým lakem nebo UV lakem a budete také středem pozornosti.

Výstřednost na úkor zdraví

Chcete za každé situace upoutat zraky obdivujících mužů a s láskou sledovat závistivé sokyně? Určitě toho nedocílíte tím, že na sobě budete mít hodně make – upu. Snažte se v obličeji zaujmout jedním zářivějším akcentem, který podtrhne vaší krásu. Může to být broskvové zdravíčko na tváře, černá linka kolem očí nebo červená rtěnka. Pleť jako z alabastru budete mít, když jí nebudete dávit všemožnými přípravky. Tekutý make-up v silné vrstvě brání dýchání kůže a vám se tak mohou udělat na tváři červené pupínky a akné. Mastnota tak zůstane pod vrstvou make – upu, navíc vám přibudou i černé tečky (ucpané póry).

Oči orámujte i jinak, než jste zvyklá

Byla jste doposud naučená na černou oční linku? Zkuste jí nahradit šedou. Také hnědou vyměňte na chvíli za béžovou a tmavě fialovou za světlejší lila odstín. Holé líčení dosahuje velké popularity.

Rty obtáhněte konturovací tužkou

Obtažení rtů a jejich vyplnění leskem vypadá exkluzivně. Použijte jemnou rtěnku, ale nic se nesmí přehánět. Jednou šokujte očima, podruhé třeba rty. Nebojte se svou krásu jen podtrhnout, nezvýrazňujte více, než sama musíte.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*