Jak na výběr dětských náušnic? Poradíme vám

Poradíme vám, jak vybrat ty správné náušnice pro Vaše dítě. Jaký materiál je nejlepší a jaký zvolit tvar náušnic? To se dozvíte v tomto článku.

Ani se nenadějete a vaše dceruška už je ve věku, kdy je na čase jí vybrat první náušnice. Většinou se doporučuje propíchnout ouška až po očkování proti tetanu, tedy po 3. měsíci. Už před tím ale můžete pomalu začít přemýšlet, jaké ozdůbky na uši jí vyberete.

Jak vybrat náušnici?

Nejdůležitější je vybrat správný materiál. Některé kovy totiž způsobují alergickou reakci. A to rozhodně není něčím, co byste svému dítěti chtěli způsobit. Doporučujeme proto koupit náušnice ze žlutého nebo bílého zlata. Zlaté dětské náušnice eliminují riziko nechtěných alergických reakcí na minimum. Pokud už k nějakým dojde, tak jsou ve většině případů způsobeny jiném kovem ze slitiny, zpravidla niklem. Ten už je ale dnes naštěstí většinou nahrazený rhodiem nebo paladiem. Ačkoliv zlaté náušnice dětské ouško snáší nejlépe, mnoho rodičů volí zakoupení stříbrných nebo ocelových náušnic.

Důležitý je také tvar náušnic a způsob zapínání. Náušnice by měly mít zaoblené hrany, aby se nezachytávaly o oblečení a jiné věci. Nejlepší je tzv. dětská brizura – zapínání zepředu na háček. Takové náušnice dítěti snadno nasadíte i sundáte.

Vzhled náušnice

Náušnice by samozřejmě měly být hezké. Vybrat si dnes můžete z nepřeberného množství motivů. Mezi nejoblíbenější patří květinky, zvířátka a srdíčka. Nechybí ani různé abstraktní tvary. Náušnice mohou být osazené kamínky, jen pozor, aby byly dostatečně upevněné.

Protože jistě chcete pro své dítě jen to nejlepší, měli byste nakupovat u prověřených prodejců. Dallakjan.cz nabízí nejen kvalitní dětské zlaté náušnice Teplice, ale také celou řadu dalších šperků. V nabídce tak najdete například náušnice ze stříbra, oceli a dalších materiálů. Očekávat můžete vysokou kvalitu, nadstandardní servis a ty nejkrásnější dětské náušnice Teplice.

1 komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*