V džínovině budete vždycky in

Denim neboli džínovina se proslavila již dávno a stále se drží velmi vysoko na žebříčku popularity. Její velké oblibě se nelze divit, protože v tak pohodlném, nemačkavém a odolném materiálu se snad každý cítí dobře. Navíc, v současné době už dostala denimová móda zelenou i na firemním dress codu. A bez kterých kousků se tedy neobejdete?

Klasické džíny se neztratí

Ve většině šatníků se nacházejí džíny, protože jsou nejen pohodlné, ale i lehce zkombinovatelné. Současný trh s džínami je plný různých modelů, a proto někdy bývá problém si vybrat ty pravé.

Nejběžnější rovné džíny neboli roury by měly slušet většině z vás. Štíhlou postavu klidně nasoukejte do skinny kalhot a vyšší pas zase umožní skrýt nějaké nedostatky s bříškem.

Mezi absolutně trendy patří takzvané boyfriendy, což jsou kalhoty spíše pánského střihu. Nejlepší módní službu vám udělají oškubané a potrhané modely doplněné o dámské lodičky nebo sandály na vysokém podpatku.

„Džíska“ vypadá velmi esteticky

Džínová bunda vždy byla a bude stále nesmírně oblíbeným kouskem outfitu, přičemž je úplně jedno, který odstín modré zvolíte. Jednotlivé modely bund se od sebe až tak neliší, občas ale narazíte i na barevné, mnohdy různě vyzdobené kombinace počínaje světle růžovou a stříbrno modro černou konče. Velká výhoda džínových bund spočívá i v tom, že je stejně jako dámské kalhoty můžete podle libosti kombinovat prakticky s čímkoliv.

O šaty a sukně je stále veliký zájem

Džínové šaty sice oproti sukním nejsou až tak rozšířeny, ale vypadají velice efektně. Především kratší projmuté modely budou lichotit vaší postavě a když je doplníte o pěkný svetr, do šedi určitě nezapadnete.

A sukně jako módní stálice vypadá vždy skvěle, přitom na výsluní zájmu se kromě minisukní dostávají i modely delšího střihu.

Košile dodá mírnou neotřelost

Chcete-li svůj look udělat zajímavější, vezměte si džínovou košili, ke které se hodí cokoliv. A tak si navlečte kalhoty nebo sukni, navrch hoďte koženou bundu a můžete vyrazit.

Džínovina se již dávno stala legendou a nikdy se neomrzí.