Vyberte si kabelky z celého světa

Kvalitní a designově povedené kabelky dnes koupíte u mnoha prodejců. Často ale zjistíte, že se jedná o ne příliš kvalitní výrobky, anebo si za ně budete muset hodně připlatit. Chcete-li vsadit na kvalitu v kombinaci se zajímavým designem provedení a nízkou cenou, vyberte si v eshopu www.kabelkyzesveta.cz, na jehož nabídku a služby se soustředíme v následujících řádcích.

Originální modely za nejnižší ceny v ČR

V nabídce zmiňovaného eshopu najdete originální kabelky přímo od výrobce, a to v obrovském množství provedení. Budete tak mít jistotu, že se stejným modelem nepotkáte žádnou jinou ženu. Veškeré zboží je vždy skladem v České republice. Svou novou kabelku tak můžete mít doma již do pouhých dvou dnů.

Bezkonkurenční cena a maximální slevy

I za luxusní kabelky zaplatíte v tomto eshopu minimální částky. Navíc získáte maximální slevy. Nakoupíte-li 2 kabelky s cenou nad 1 000 korun, dostanete na celý nákup slevu 10 %. Při nákupu nad 1 500 korun, se dočkáte slevy 17 %. Vynikající je i sleva na kabelky Crossbody. Když se domluvíte s kamarádkou a koupíte si dva či více kusů, získáte slevu ve výši 20 %. Samozřejmostí je i sleva na opakovaný nákup. Cenové zvýhodnění získáte i na opakovaný nákup, a to v podobě 8 %. Když si kabelku budete kupovat potřetí, půjde o slevu ve výši 13 %. Naším tipem je nákup týdne, v jehož rámci se můžete dostat ke snížení ceny od 10 do 25 %. Akčních kabelek ze světa je více než dost.

Ověřeno zákazníky

O vysoké spolehlivosti tohoto eshopu hovoří i fakt, že byl ověřen zákazníky na známém srovnávacím portálu heureka.cz. Jakékoli kabelky a tašky si navíc budete moci přímo vyzkoušet na některém z výdejních míst služby zásilkovna.cz. Těch je po celé České republice více než 280. S dobírkou tak navíc zaplatíte za dopravu pouze bezkonkurenčních 29 korun.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*