Ukažte sebevědomí a podpořte vášeň krásným erotickým spodním prádlem

Vypadat dobře za všech okolností je v dnešní době základ, málokdo si však uvědomuje, že ani tak nezáleží na dokonale vypracované postavě nebo krásném opálení kůže. Na člověku je vždycky nejvíc sexy sebevědomí a energie, která z něj vyzařuje. Sebevědomí, hravost a vzrušující experimenty a nevšední romantiku jednoznačně ukáže bodystocking, korzet, či jinak rafinované erotické spodní prádlo.

Eleganci a vzrušující dojem spojuje erotický korzet

Představa erotického prádla nemusí nutně znamenat jen téměř odhalené ženské tělo. Dámské erotické korzety, dělají ženy vzrušujícím dárkem pro muže. Vždyť dárek, který dostanete, má také větší hodnotu, když je zabalený a teprve odhadujete, co Vás čeká. Stejně tak lze pojímat i erotiku. Erotické korzety zpevňují ženské tělo, zvýrazňují křivky a podporují plná ňadra. Postupné rozepínání a odhalování je přece příjemná cesta k dokonalému zážitku pro oba.

damsky-korzet-cara-7-heaven-122328.thumb_390x526

Příjemně dráždivou romantiku v sobě skrývá bodystocking

Dokonale vzrušující dojem a maximální hravost se skrytou ženskou nahotou, to všechno v sobě spojuje novinka v dámském erotickém spodním prádle bodystocking. Jedná se o punčochový komplet na celé tělo, který si různým stylem pohrává s ženskostí a rafinovaným vzrušováním lidského těla. Bodystockingdodává intimnímu životu luxusní dojem, abyste si svůj požitek a krásu mohli vychutnat, jak dlouho sami budete chtít, bodystocking je upraven tak, abyste si i vše mohli užít hned a bez svlékání. Vybírat můžete od romantických něžných modelů přes dominantnější styly až po škádlení ve formě různých ornamentů. Modely jsou k dispozici v různých barvách.

bodystocking-b104-7-heaven-122500.thumb_390x526

Překapovat originálním erotickým spodním prádlem mohou i muži

Nejen ženy mužům, ale také muži ženám by měli v intimním životě umět připravit nevšední překvapení. Proto i pánové nemusejí v případě erotického spodního prádla končit u průsvitných tang, ale mohou volit i mnohem hravější a odvážnější varianty.

V nabídce proto pánové či dámy pro pány naleznou mimo klasických pohodlných, dobře padnoucích trenýrek, boxerek, slipů i tanga či tango-slipy. Pánové mají možnost obléknout své mužství do vzorů s kravatou nebo ukázat svou kreativitu nevšedním spodním prádlem se zipem v nevšedním provedení. Ti odvážnější mohou zvolit i erotický kostým.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*