Romantický svatební dárek pro kamarády

Dozvěděli jste se od kamarádů, že se chystají letos uzavřít manželství, a rádi byste se s ostatními kamarády složili na hezký svatební dárek? Zapomeňte tentokrát na svatební dar v podobě finančního obnosu a zainventujte raději do zážitků, které nikdy neomrzí. Navíc při předávání svatebního dárku můžete být kreativní a jeho obsah sdělit novomanželům formou básničky.

Romantická večeře jako svatební dar pro kamarády

Díky svatebním dárkům od Firmy na zážitky můžete tentokrát zapomenout na opakování svatebních dárků. Pryč jsou doby, kdy novomanželé dostávali od svatebčanů pouze vybavení do domácnosti. Dnes budoucí novomanželé již obvykle sdílí nějakou dobu společnou domácnost a tak spoustu potřebných věcí již mají, proto jsou mnohem cenněji vnímány svatební dary v podobě nejrůznějších zážitků. Mezi ty nejoblíbenější patří také čokoládová masáž. Víte-li o svých kamarádech, že si rádi dopřejí vynikající menu v restauraci, pak je jistě potěšíte některým z gastronomických zážitků, který můžete vybrat zde www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/.

Právě takový nabízí například romantická večeře na Kristině hrádku. V restauraci na hosty čeká lahodná a kvalitní česká kuchyně, která se zaměřuje na vybrané staročeské speciality. V jídelním lístku samozřejmě nechybí ani několik jídel světové kuchyně. Restaurace se v roce 2015 umístila na vynikajícím druhém místě v prestižní soutěži Grand restaurant. Novomanželé budou moci svůj gurmánský zážitek propojit s výletem do krásné přírody národního parku České Švýcarsko.

Thajská masáž jako skvělá příležitost k odpočinku i příjemně prožitých chvílích ve dvou

Skvělou příležitost k relaxaci můžete novomanželům nabídnout také v podobě thajské masáže. Tradiční thajská masáž si zakládá na dokonalé znalosti lidského těla a jeho energetických drah. Právě u nich dochází k zablokování, které způsobuje nepříjemné zdravotní potíže. Thajská masáž působí silou na tlakové body, svaly a šlachy. Thajská masáž je skvělým způsobem, jak dát zapomenout nepříjemným zdravotním problémům, ale také jak prožít příjemné chvíle ve dvou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*