Kvalitní postel pro děti může být za ekonomickou cenu

Dopřejte svým dětem sladké sny. Kvalitní postel patří mezi nejdůležitější nábytek do dětského pokojíku.

Už jste vyměnili dětskou postýlku za pořádnou dětskou postel?

Ideální čas na klasickou postel je nejpozději od tří let věku dítěte. Není zapotřebí investovat do různých rostoucích postelí. Mnohdy je levnější koupit mezistupeň mezi klasickou dvoumetrovou postelí a postýlkou. Nejčastěji nabízeným rozměrem je postel v délce mezi 160 a 170 cm.

Odkládáte nákup nové dětské postele kvůli její ceně? Nemusíte, pokud sáhnete po kvalitě za ekonomickou cenu. Dřevěná postel pro děti Anička z e-shopu Skluzavky.cz je ideální pro děti až do konce mladšího školního věku. Má zmíněnou zkrácenou délku, díky čemuž šetříte v dětském pokojíku místo právě v době, kdy potřebuje dítě nejvíce pohybu.

Potřebujete či chcete již klasickou dvoumetrovou postel? I takovou postel pro děti v e-shopu Skluzavky.cz najdete. Zajímavou je zvýšená postel, která zabraňuje ukládání prachu pod postelí.

Jaký dětský nábytek potřebuje dítě do pokojíku?

Je nutné si uvědomit, že dítě potřebuje v pokojíku především prostor na hru a pohyb, a to i ve školním věku. Dětský nábytek by měl být volen chytře. Ideální jsou různé dobře zvolené knihovny a komody, či kombinace poliček se zásuvkami. Rozhodně do dětského pokojíku nepatří nábytek, který jsme vyřadili třeba ze starého obývacího pokoje. Pro dítě není dostatečně funkční, ani ergonomický.

Myslete na zájmy dítěte

Nábytek by měl odrážet potřeby z nich plynoucí. Menší skříň na oblečení se do dětského pokojíku hodí, ale rozhodně je lepší poskytnout místo dítěti i ve společné šatně či šatníku mimo dětský pokojík. Právě velké skříně totiž zabíjí prostor dětských pokojíků nejvíce. Zejména, pokud jsou to třeba staré vyřazené ložnicové skříně.

Vytvořte za pomoci nábytku dítěti herní i pracovní zónu

Jedna rozhodně nestačí. Mnohdy potřebuje dítě hned dva stoly. Pokud má na jednom počítač, nehodí se již pro kreativní tvoření, malování ani třeba pro hru deskových her.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*